Radio, które nie chce mi grać w tylnych głośnikach.

27 Sty 2009, 18:32

Witam.
Kupiłem AUDI A6 Qattro 1996r i nie było oryginalnego radia więc kupiłe inne ,ale po podłączeniu nie działają mi z tyłu głośniki.Ktoś powiedział mi , że potrzebna jest przejściówka ,ale nie wiem jak to wygląda i gdzie to kupić.
W org. są dwa duże wtyki i jeden mały .W radiu, które kupiłem nie mam gdzie podłączyć tego małego i prawdopodobnie nie działają z tyłu głośniki.
Pomocy!!!!!!!!!!!!
Marcin1c
Nowicjusz

28 Sty 2009, 22:09

Jakie to radyjko,jakie wtyki(kostka ISO?).I ile to radyjko ma przewodów na głośniki - 4 czy 8?
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Radio, które nie chce mi grać w tylnych głośnikach.

30 Sty 2009, 14:18

Ja na twoim miejscu kolgo udałbym się do najbliżeszego miejsca które zajmuję się car audio i poprosił o poradę właśnie jaką przejściówkę masz kupić. Coś mi się zdaję że przejściówki nie dostaniesz tylko by trzeba było obciąć właściwą wtykę i fachowo połączyć kable z wtyką ISO. Radzę Ci, jżeli na tym się nie znasz to tego sam w żadnym wypadku nie rób, bo naprawdę możesz sobie narobić bałaganu.
bartek_remix :)
bartek_remix
Początkujący

Miejscowość: Kamionka / Kwidzyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...
    Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili