Radio, które nie chce mi grać w tylnych głośnikach.

27 Sty 2009, 18:32

Witam.
Kupiłem AUDI A6 Qattro 1996r i nie było oryginalnego radia więc kupiłe inne ,ale po podłączeniu nie działają mi z tyłu głośniki.Ktoś powiedział mi , że potrzebna jest przejściówka ,ale nie wiem jak to wygląda i gdzie to kupić.
W org. są dwa duże wtyki i jeden mały .W radiu, które kupiłem nie mam gdzie podłączyć tego małego i prawdopodobnie nie działają z tyłu głośniki.
Pomocy!!!!!!!!!!!!
Marcin1c
Nowicjusz

28 Sty 2009, 22:09

Jakie to radyjko,jakie wtyki(kostka ISO?).I ile to radyjko ma przewodów na głośniki - 4 czy 8?
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Radio, które nie chce mi grać w tylnych głośnikach.

30 Sty 2009, 14:18

Ja na twoim miejscu kolgo udałbym się do najbliżeszego miejsca które zajmuję się car audio i poprosił o poradę właśnie jaką przejściówkę masz kupić. Coś mi się zdaję że przejściówki nie dostaniesz tylko by trzeba było obciąć właściwą wtykę i fachowo połączyć kable z wtyką ISO. Radzę Ci, jżeli na tym się nie znasz to tego sam w żadnym wypadku nie rób, bo naprawdę możesz sobie narobić bałaganu.
bartek_remix :)
bartek_remix
Początkujący

Miejscowość: Kamionka / Kwidzyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team
    Zespół Renault Sport Formula One zaprosił do Londynu przedstawicieli międzynarodowych mediów i swoich partnerów na premierę bolidu R.S.17, w którym kierowcy zespołu będą ścigać się w nadchodzącym ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chicago Auto Show 2008
      Toyota Auris, licznik, zegary, 2015
      Volvo XC30 z przodu
      Peugeot 4002 Concept