Radio MANTA

radio MANTA

25 Sie 2008, 19:20

witam.
co sądzicie o radiu samochodowym Manta rs 6500?? dane to: moc 4x45w, mp3, czytnik kart SD i port USB, pilot, kostka iso za 249zł??? manta to chyba raczej kompy niż car audio?! w takiej samej cenie jest np JVC kdg 341 ale bez usb i kart i pilota
pozdrawiam motomaniaków
ali1983
Nowicjusz

Miejscowość: elbląg

Re: radio MANTA

25 Sie 2008, 21:35

Zdecydowanie bierz JVC. Manta to firma która rzeczywiście bardziej znana jest z produkcji podzespołów do komputerów i to też nie najwyższej klasy:).
W JVC nie masz USB i czytnika SD, ale jakość dźwięku na pewno będzie lepsza.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

25 Sie 2008, 22:23

Zgadzam się z kolegą Bryza MAnta to coś w rodzaju chińszczyzny, wsyzstkiego jest w tym dużo upchane ale ze słabej jakości materiałów.
Osobiście wole mniej mieć bajerów ale mieć pewność że sprzęt będzie mi służył wiec JVC będzie dobrym wyborem choć firma nie jest w czołówce producentów radioodtwarzaczy powinna spełnić oczekiwania zwykłego użytkownika.
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń

26 Sie 2008, 08:51

maxidig napisał(a):Zgadzam się z kolegą Bryza MAnta to coś w rodzaju chińszczyzny...
A JVC, to niby robiony gdzie indziej?
W dzisiejszych czasach coś "no name", co jest robione poza Chinami jest 2- 3- krotnie droższe, niż "markowy" produkt.
Tyle, że 99% markowych produktów jest i tak robione w tych samych fabrykach, co reszta chińszczyzny... :(
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy od: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990

26 Sie 2008, 11:47

Tak ale materiały użyte do wyrobu firmowego radia są lepszej jakości niż te które używane są do produkcji odtwarzaczy z mnóstwem funkcji.
Weź to też pod uwagę.
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń

11 Lis 2008, 12:34

ja posiadam Mante i muszę przyznać że gra bez problemów.
Jakość i wykonanie produktu (to do kolegów ) bez zarzutu.
Dwa lata pełnej gwarancji
Czyta wszystkie karty, płytki, nawet stare porysowane CD audio
Dobra jakość za małą kasę...
elltomaszo
elltomaszo
Nowicjusz

Miejscowość: google
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

• Re: radio MANTA

18 Lut 2009, 18:40

tez jestem posiadaczem tego radyjka i nie ma co narzekac nic mi sie jeszcez nie psuje wszystko czyta i gra bardzo dobrze wiec wybrał bym ta firme a nie zadna inna POZDRAWIAM
    wampir1717
    Aktywny

Miejscowość: NY

05 Lis 2009, 13:41

Też mam takie radio, gra OK już rok czasu. Tylko jak słucham mp3 z pen Drive lub karty SD ucina początki utworów (tak około 1,5 sekundy). Można to gdzieś zmienić.
    stufferek
    Nowicjusz

Miejscowość: Deutschland

Re: Radio MANTA

05 Lis 2009, 14:29

Za 250 kupisz już ładne firmowe radyjko z cd i mp3, także nie widzę sensu pchania się w coś pokroju Manta, miałem już trochę sprzętu komputerowego tej firmy i tak szybko jak go nabyłem, tak szybko starałem się go pozbyć. Z pilota i tak korzystać nie będziesz, a kostka ISO to akurat standart prawie wszędzie, wystarczy poszukać.
    Miraku
    Początkujący

Miejscowość: Rogoźno

22 Lis 2009, 17:20

A ja spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami o Mancie, ale w sumie sama mam JVC...Manta natomiast ostatnio staje się bardzo popularna i promowana, może stąd coraz więcej osób pyta o opinię o nią:) Zresztą może a nuż ma aktualnie lepsze modele niż te, z którymi Wy się spotkaliście..;) Zresztą nawet tutaj jest sporo pozytywnych opinii - najlepiej pomyśl, na czym Tobie w danym odbiorniku zależy najbardziej i sprawdź, czy takie funkcje posiada, bo każdy z nas tutaj zakładam czego innego w swoim odbiorniku podczas zakupu się dopartywał:)
    For-Sys
    Nowicjusz

Miejscowość: krakow/lzn

30 Lis 2009, 11:30

maxidig napisał(a): MAnta to coś w rodzaju chińszczyzny
    Mylisz się kolego, Manta to krajowa marka, Polski producent sprzętu elektronicznego.
    krikus
    fs...VIP
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 124
    Auto: Opel Vectra C 1.8

30 Lip 2010, 10:55

Witam. Mam problem. Rok temu kupiłem radio Manta rs6500. Wszystko działało idealnie. Jakiś czas temu gniazdo usb nie chce czytać żadnych odtwarzaczy
    HejSeb
    Nowicjusz

Miejscowość: Łódź

30 Lip 2010, 15:32

No to nad czym się zastanawiasz? Radio jest jeszcze na gwarancji, więc oddaj go tam, gdzie kupiłeś i nichaj naprawiają. A co się zepsuło, to sie tym nie martw. Niech serwis się tym martw.
    Moja opinia co do Manty jest taka sama jak większości - chcesz mieć problemy - kup sobie sprzęt tej firmy. Sam się przekonałem jaki " dobry " jest ten sprzęt. A serwis jeszcze lepszy....
    Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
    Nie pomagam na PW
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000