Radio nissan qashqai

radio nissan qashqai

07 Lut 2013, 16:13

Witam wszystkich
Jestem nowy na tym forum prosze wybaczyc ze nie uzywam polskich znakow ale pisze na tablecie.
Chodzi mi o to zeby ktos mi odpowiedzial czy da rade zamontowac fabryczne radio on nissana qashqaia firmy clarion i takie pytanie czy bedzie mozna zainstalowac je w mojej hondzie cr-v.
lada dzien przyjdzie do mnie radio i przejsciowka z radia nissan na zwykle iso.
prawdopodobnie nie ma kodu ale mysle ze to akurat nie problem.
problemem moze byc cos takiego ze to radio wie ze dzialalo w nissanie i w innym aucie nie bardzo ruszy. Cos takiego przeczytalem w jednym poscie.
Czy znajdzie sie ktos kto odpowie mi jak to jest w rzeczywistosci.
Pozdrawiam
pol123
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 01 1981
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: honda
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997

Re: radio nissan qashqai

08 Lut 2013, 23:27

Pierwszy raz o takiej rzeczy słyszę. Jeśli radio nie posiada kodu i elektryka się zgadza, bez problemu zainstalujesz w swojeej Hondzie.
cbmaniak
Nowicjusz

Auto: ASTRA G
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Lexus LFA - nieznana historia legendy Lexus LFA - nieznana historia legendy
    Lexus LFA, wyprodukowany w limitowanej serii liczącej tylko 500 egzemplarzy supersamochód, zaledwie w kilka lat od wejścia na rynek zyskał status legendy. Niezwykła jest również historia powstania tego modelu. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006