Radio panasonic w cinquecento 700....

radio panasonic w cinquecento 700....

18 Cze 2008, 18:04

Otóż mam problem, padło mi radio i kupiłem sobie nowe panasonica. No i myslałem że podłączenie będzie łatwe ale przeliczyłem się. Chodzi oczywiście o zasilanie. Dołączyłem obrazek jaką mam kostke i kable w samochodzie.
W samochodzie mam kable do zasilania takie (czarny, czerwono-zielony i fioletowy) w kostce sa trzy (czarny, czerwony i żółty) i teraz jak to podłączyć..... ?

Image

w poprzednim radiu były dwa wejścia do zasilania:
jeden - czarny był podłączony do czarnego, drugi - fioletowy zwarty razem z czerwono-zielonym do jakiegoś tam juz nie pamietam, a tu dochodzi jakis żółty jeszcze i kompletnie nie mam pomysłu ...
da sie coś z tym zrobić???
miwal17
Nowicjusz

Re: radio panasonic w cinquecento 700....

20 Cze 2008, 23:17

Podłącz tak:

Radio Samochód

czarny czarny
Czerwony Czerwonozielony
żółty Fioletowy

Zółty to podtrzymywanie zasilania więc pewnie u Ciebie w aucie za ten przewód odpowiada fioletowy jesli coś będzie nie tak to napisz.
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone
    W weekend 16-17 kwietnia zaczynają się Mistrzostwa Świata FIA w wyścigach długodystansowych (FIA World Endurance Championship). W 6-godzinnym wyścigu w Silverstone w Wielkiej Brytanii Toyota GAZOO Racing wystawi nowy bolid, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW electric (1992-1997), przód
      Silnik, Honda Civic
      Skoda 100, zabudowa silnika
      Lexus GS 450H 2012 - przekrój