Radio panasonic w cinquecento 700....

radio panasonic w cinquecento 700....

18 Cze 2008, 18:04

Otóż mam problem, padło mi radio i kupiłem sobie nowe panasonica. No i myslałem że podłączenie będzie łatwe ale przeliczyłem się. Chodzi oczywiście o zasilanie. Dołączyłem obrazek jaką mam kostke i kable w samochodzie.
W samochodzie mam kable do zasilania takie (czarny, czerwono-zielony i fioletowy) w kostce sa trzy (czarny, czerwony i żółty) i teraz jak to podłączyć..... ?

Image

w poprzednim radiu były dwa wejścia do zasilania:
jeden - czarny był podłączony do czarnego, drugi - fioletowy zwarty razem z czerwono-zielonym do jakiegoś tam juz nie pamietam, a tu dochodzi jakis żółty jeszcze i kompletnie nie mam pomysłu ...
da sie coś z tym zrobić???
miwal17
Nowicjusz

Re: radio panasonic w cinquecento 700....

20 Cze 2008, 23:17

Podłącz tak:

Radio Samochód

czarny czarny
Czerwony Czerwonozielony
żółty Fioletowy

Zółty to podtrzymywanie zasilania więc pewnie u Ciebie w aucie za ten przewód odpowiada fioletowy jesli coś będzie nie tak to napisz.
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód