Radio podczas jazdy nie działa

Radio podczas jazdy nie działa

23 Mar 2010, 21:49

Witam, mam problem z radiem. Gdy silnik jest wyłączony to radio działa elegancko, natomiast podczas jazdy są zakłócenia na każdej stacji. Próbowałem na 2 radiach, nawet antene wymieniłem i nic nie pomaga, w czym może być problem ?

Pozdrawiam
Immortal91
Nowicjusz

Miejscowość: Strzelce Opolskie

Re: Radio podczas jazdy nie działa

24 Mar 2010, 09:15

Witam.

Zatem radio działa, tylko nie do końca prawidłowo. :) temat zatem źle ujęty. Wniosek z opisu wydaje się płynąć prosty: zakłócenia od silnika. Zakup i zamontowanie filtru powinno usunąć problem.

Pozdrawiam.
EQALISER
Nowicjusz

Miejscowość: Jaworzno

24 Mar 2010, 09:21

A pociągnij zasilanie prosto z akumulatora. Dodatkowo masę podłącz też na obudowę radia.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

24 Mar 2010, 10:47

Witam Trzeba napisac wogole co to za radio (firma) Jak kolega pisze filtr powinien zalatwic sprawe Opisz dokladnie a moze wtedy cos sie konkretnie doradzi Tak tylko gdybanie
elektron1234
Aktywny

Miejscowość: Rzeszow
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...
    Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo
    Na wiosnę 2017 roku najmniejszy model Škody zyskuje zmodernizowany przód nadwozia oraz zmiany we wnętrzu. Nową twarz modelu buduje przeprojektowana maska, grill oraz zderzak z wbudowanymi światłami przeciwmgłowe, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dodge Viper
      Volvo V70, 2013, tył
      Scania R500 2011 rok
      Chicago Auto Show 2008