Radio przerywa,gubi fale co jest nie tak?

radio przerywa,gubi fale co jest nie tak?

03 Sty 2012, 19:55

Witam.mam mały problem i z tego względu do Was forumowicze pytanie,a mianowicie co jest nie tak w radiu w tico skoro antena jest wyciągniętą a radio traci fale nawet jadąc po mieście no nie mówię już o przejazdach przez wieś bo tam to jeszcze mogę wybaczyc mojemu radyjku ale w mieście gubienie fal to jest kary godne.Powiedzcie mi gdzie może leżeć problem i co trzeba wymienić bądź podregulowac żeby to ładnie grało i ile mniej więcej by to kosztowało.proszę o odpowiedz.Pozdrawiam
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany

Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy od: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: radio przerywa,gubi fale co jest nie tak?

04 Sty 2012, 18:19

Sprawdź wszystkie połączenia od radia do anteny no i oczywiście sam przewód. Ewentualnie wyjmij radio i podepnij kawałem drucika wystaw za okno i zobacz czy też będzie gubić fale.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 1999

04 Sty 2012, 20:17

Ale to nie jest tak że traci syngnal co chwile tylko raz na jakiś czas straci i dlatego próba z drucikiem nie wyjdzie chyba.
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany

Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy od: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2002

02 Lut 2012, 15:39

Ten temat powinien pomóc,podobne problemy dotyczące radia były już poruszane na forum
brak-sygnalu-w-radiu-vt51799.htm#p322527 poza tym moze to być wina słabego zasilania,kup nowe kostki.
Krzytronik
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Audi A3 2002 1.9
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana
    Nissan wprowadził do oferty nową edycję specjalną miejskiego crossovera Juke, stworzoną dla tych, którzy wyrazić swoją osobowość poprzez wyjątkową, oryginalną stylizację nadwozia i wnętrza swojego samochodu. Juke Fun ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda Superb Combi
      WST 1/4 MILI - Dajtki
      Wisi na ściętym pniu drzewa. Co dalej?
      Honda CRX Del Sol