Radio,szum i katastrofa.

Radio,szum i katastrofa.

14 Sty 2014, 18:43

Witam wszystkich pierwszy raz jestem na tym forum więc jak temat w złym miejscu to wybaczcie.
Mam taki problem, że w samochodzi(VW polo) posiadam radio(sony cdx-l350) które nie działa tj. płyty działają odtwarzają się natomiast jest problem z wyszukiwaniem stacji radiowych tzn. stacje się nie wyszukują jest tylko szum próbowałem wyszukiwać i automatycznie i ręcznie i nic . Antena jest ok ponieważ radio było juz w naprawie i powiedział "majster" że to głowica po czym niby naprawione radio oddał. Radio chodziło z miesiąc i nie działa . ( przed naprawą były takie same objawy co teraz ). Więc co z nim zrobić ?
karol628
Obserwowany

Auto: VW polo

Re: Radio,szum i katastrofa.

16 Sty 2014, 11:12

Oddać spowrotem temu, kto je naprawiał. Proste.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    BMW Concept Study CS1 2002 BMW Concept Study CS1 2002
    Koncepcyjne BMW Concept Study CS1 przedstawia wizję przyszłego "niewielkiego" modelu BMW. Elementem determinującym styl tego czteromiejscowego studyjnego kabrioletu jest swoista więź tworzona przez eleganckie i lekkie nadwozie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Rage-Race 2007
      WST 1/4 MILI - Dajtki
      wnocy03