Radio ucichło

Radio ucichło

07 Sty 2014, 19:37

Witam wszystkich :)
Piszę z problemem dotyczącym niedziałającego radia. Mianowicie stare radio (oryginalne) działa,zaś nowe,które kupiłem nie działa. Żadne nowe radio jakie przekładałem nie działa dźwięk , podczas włączania słychać charakterystyczny "pyknięcie" w lewym głośniku,ale jak chce włączyć radio/CD/Aux dźwięku nie ma. A jak przełożę radio z innego samochodu (oryginalne) to działa normalnie. I własnie tu jest ten problem,zna się ktoś na tego typu sprawie?
krzysiu18
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 05 1984
Auto: Opel
Silnik: 1,2

Re: Radio ucichło

11 Sty 2014, 19:31

Myślę że problem może być w odpowiednim podłączeniu radyjka. Oryginalne zazwyczaj mają inne kostki i potrzebne są przejściówki na ISO.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10186
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006