Radio VDO CD 783 MP3

Radio VDO CD 783 MP3

18 Paź 2009, 09:57

Witam, kupiłem auto wyposażone w w/w radio. Problem polega na tym że nie mam do niego instrukcji a jest namieszane strasznie w stacjach radiowych. Chciałbym to ustawić żeby miało ręcę i nogi ale niestety osoba która sprzedawała mi auto nie miała do niej instrukcji. Czy jest ktoś kto posiada instrukcje obsługi do tego radia bądź miał z nim do czynienia na tyle że umie ustawiać stacje radiowe ?

Pozdro ;]
Oops
Nowicjusz

Miejscowość: Żory

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Marea 1,9 / Focus mk1 1,8 / 306 2,0 / Megane I 1,9 / Octavia I 1,9 [C] Marea 1,9 / Focus mk1 1,8 / 306 2,0 / Megane I 1,9 / Octavia I 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1999r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Marea Weekend 1,9 JTD - 105KM - Ford ...
    Modele zasilane LPG poszerzają ofertę Opla ecoFLEX Modele zasilane LPG poszerzają ofertę Opla ecoFLEX
    Opel poszerza i udoskonala swoją ofertę modeli z napędem LPG. Teraz można złożyć zamówienie na pięciodrzwiową Astrę w wersji hatchback, Astrę Sports Tourer i Merivę, wyposażone w nowy, mocny, a zarazem ekonomiczny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus IS-F, palenie gumy
      K.Przygonski i F.Baumgartner podczas Red Bull Heli Drifting
      Mercedes-Benz S-Klasa Coupe szczegoly zewnatrz
      Jeep Renegate