Radio VDO CD 783 MP3

Radio VDO CD 783 MP3

18 Paź 2009, 09:57

Witam, kupiłem auto wyposażone w w/w radio. Problem polega na tym że nie mam do niego instrukcji a jest namieszane strasznie w stacjach radiowych. Chciałbym to ustawić żeby miało ręcę i nogi ale niestety osoba która sprzedawała mi auto nie miała do niej instrukcji. Czy jest ktoś kto posiada instrukcje obsługi do tego radia bądź miał z nim do czynienia na tyle że umie ustawiać stacje radiowe ?

Pozdro ;]
Oops
Nowicjusz

Miejscowość: Żory

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006