Radio VDO CD 783 MP3

Radio VDO CD 783 MP3

18 Paź 2009, 09:57

Witam, kupiłem auto wyposażone w w/w radio. Problem polega na tym że nie mam do niego instrukcji a jest namieszane strasznie w stacjach radiowych. Chciałbym to ustawić żeby miało ręcę i nogi ale niestety osoba która sprzedawała mi auto nie miała do niej instrukcji. Czy jest ktoś kto posiada instrukcje obsługi do tego radia bądź miał z nim do czynienia na tyle że umie ustawiać stacje radiowe ?

Pozdro ;]
Oops
Nowicjusz

Miejscowość: Żory

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z
    Toyota i zespół studentów Uniwersytetu Clemson przedstawili uBox, samochód koncepcyjny zaprojektowany z myślą o młodych właścicielach start-upów. Współpraca uczelni z dużym partnerem biznesowym ...
    Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Manewr wyprzedzania
      Grand Turismo Polonia 2008
      Projekt "God of War" Mercedes Actros [NA SPRZEDAŻ]
      Trial Lędziny 2014 czerwiec