Radio

Radio

30 Maj 2011, 07:59

Witam.
Chciałbym kupić radio. Mam już wybraną marke i model [link wygasł]. Wydaję mi się, że dokonałem dobrego wyboru. Mój kumpel ma takie i podłączyłem wczoraj pod swoje głośniki i najciekawsze jest to, że moje głośniki grały lepiej niż jego razem z tubą, a wymieniał rok temu wszystkie. Natomiast moje są w tym samochodzie od 1998 roku :D. Teraz mam pytanie co zrobić, żeby pilot przy kierownicy oraz wyświetlacz w desce rodzielczej zostały podłączone pod radio i współpracowały z nim? Kiedyś słyszałem o jakimś przejściu, ale nie interesowało mnie to i już nie pamiętam o co chodziło. Proszę o pomoc. Chyba, że jest radio które by samo z siebie współpracowało z pilotem?
Dodam jeszcze, że mam głośniki na przednich drzwiach, pod przednią szybą, a na tyle ich brak. Dlatego jestem także zainteresowany kupnem dwóch głośników hertz'a za ok 150zł.

Edit:

już wiem co przyczynia się do tej współpracy! Adapter, który kosztuje ok 130zł i obsługuje takie radia jak: Alpine, Blaupunkt, JVC, Pioneer, Sony.
W planach jest jeszcze Clarion i Kenwood.
A wyświetłacz chyba nie będzie działał, ale nie musi :)
Mogę dać namiar jakby ktoś był zainteresowany
Lukasz90
Początkujący

Miejscowość: Żyrardów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • GTP Light
      93
      Isuzu Ascender
      Lexus NX, przód