Radio w VW Sharan 2005?

Radio w VW Sharan 2005?

03 Lip 2011, 19:36

Mam takie pytanie. Radio mi nie odtwarza płyt CD, pisze że płyta jest uszkodzona, a płyta była nowa, nienaruszona. Miał ktoś podobny problem? Mógłby mi ktoś doradzić jak wyciągnąć, wyczyści to radio? Albo doradzić jakie radio kupić do VW Sharan 2005?

Z góry dziękuje.
PS. nie miałem pomysłu gdzie dodać ten temat. może trafiłem :)
camillos19
Obserwowany

Auto: VW Sharan 2005

Re: Radio w VW Sharan 2005?

03 Lip 2011, 22:16

Po pierwsze to tak obstawiam usterkę/zabrudzenie lasera lub samego napędu płyty - do sprawdzenia.
Po drugie - wybór w odtwarzaczach samochodowych jest na tyle duży, że najpierw wypada określić budżet na ten cel.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Uwaga rower Uwaga rower
    Kiedy sezon rowerowy w pełni, warto wiedzieć parę rzeczy. Tym bardziej, że niektóre przepisy pozwalają rowerzystom na zbyt wiele, co naraża samego rowerzystę na niebezpieczeństwo. Ale to jest właśnie Polska - ci, którzy ...
    Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili