Radio z Bluetooth

Radio z Bluetooth

01 Wrz 2008, 08:59

Witam

Pozdrawiam wszystkich grupowiczów. To mój pierwszy post na tym forum.
Mam następujący dylemat. Potrzebuję radyjka do mojej Polówki z zestawem głośnomówiącym za pośrednictwem Bluetooth.
Szukałem troszkę w necie i nie mogłem znaleźć jakiegoś szczegółowego testu radyjek z tą funkcją. Wszyscy ciągle testują MP3 , USB a zestawu głośnomówiącego w radiu nikt. (chyba że cos przeoczyłem). Acha bardzo ważne cena zaporowa radia to 1000 złotych.
Sam znalazłem takie:
Blaupunkt MP58
JVC KD BT-22
SONY MEX-3600BT
Oczywiście wolał bym coś z Clariona ale w tej cenie pewnie nic nie znajde za wyjątkiem modelu FB289RBT. Jednak on nie posiada czytnika CD.
Vapron
Nowicjusz

Re: Radio z Bluetooth

01 Wrz 2008, 21:50

Tutaj jest jakiś test radioodtwarzaczy z bluetooth:

http://www.auto-motor-i-sport.pl/magazy ... y-976.html

Z tych co zaproponowałeś, to ja wybrałbym JVC albo Blaupunkt. Sony raczej bym odrzucił.
Ja od siebie mogę jeszcze polecić to radyjko:

[link wygasł]
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006