Radioodtwarzacz i montaż - Vectra B

Radioodtwarzacz i montaż - Vectra B

10 Maj 2011, 17:41

Witam. Chciałbym wymienić radio w moim aucie (Vectra B, 1996r) ze starego Philipsa (oryginalne od Opla) na jakieś nowe w miarę dobre... Zastanawiałem się nad Pioneer DEH-2300UB, jeśli kto ma taki model to prosiłbym o opinie;) No i podstawowe pytanko... czy nie będzie problemu z montażem takiego radia, jakieś komplikacje związane ze zmianami technologii? Autko i dotychczasowe radio mają jednak swoje lata... Philips gra bardzo ładnie ale nie ma nawet wejścia ns CD a co dopiero USB ;)) Ewentualnie jakie inne radio polecacie jeśli nie Pioneer?
T4ilGunneR
Nowicjusz

Miejscowość: Łdz

Re: Radioodtwarzacz i montaż - Vectra B

24 Lip 2011, 22:54

Hej, ja kupiłem to radyjko w czerwcu i jestem zadowolony. Gra całkiem ładnie wraz ze standardowym nagłośnieniem w Viki, korzystam głównie z USB. Odnośnie montażu, to nie było większego problemu, poza sterowaniem z kierownicy. Do tego na forum vectraclub znalazłem jednego elektronika, który za 80zł wysyłał odpowiedni adapter. W chwili obecnej mam w pełni działające radyjko, z którego jestem bardzo zadowolony.
marcoorg
Obserwowany

Auto: Vectra B X18XE1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...
    BMW Z9 Gran Turismo 1999 BMW Z9 Gran Turismo 1999
    Koncept BMW Z9 Gran Turismo ma wyznaczać kierunek rozwoju wzornictwa motoryzacyjnego w XXI wieku. Przejrzystość, dynamika i technologia, która dzięki zastosowaniu BMW iDrive ponownie definiuje pojęcie ergonomiki w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Polo R WRC, tył, Motorsport
      Porsche 911 Turbo - 500 KM, 650 NM, 2
      Nissan, drift, bok
      03accura