Radyjko do 250zl:)

Radyjko do 250zl:)

25 Cze 2008, 13:23

Witam. Licze na Wasze porady:) jakie kupic radyjko do 250zl. Wiem, ze nie kupie za to jakiegos super radia. chodzi mi o to, zeby byl w miare czysty dzwiek, odtwarzalo mp3 i mi nieprzeskakiwalo na dziurach:) Prosze o rady. Jakie byloby najlepsze?
cichinho
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Straszewo

Re: Radyjko do 250zl:)

25 Cze 2008, 14:16

Wczoraj kupiłem Pioneera 4x50W mocy wyjściowej MOS-FET (Pioneer DEH-2000MP), radyjko naprawdę świetne nie spodziewałem się takiej jakości dźwięku, czyściutko wszystko jak na tą cenę radia to jestem naprawdę zadowolony z zakupu. Na dołki też specjalnie pojechałem no i o dziwo nawet nie podskoczyła płytka, żadnej przerwy w muzyce :)
Mam 4 głośniczki 150W Pioneera no i w radiu mam ustawiony bass 3+ a mid 2+ i to jest najlepsze ustawienie, wiadomo dla każdego inne ustawienia pasują, zależy kto jakiej muzyki słucha. Zakres głośności od 0-62, z tym że ja słucham na 45 i to już jest maks bo boje się o głośniki. Polecę to radyjko ze sklepu Marmax, naprawdę pełen profesjonalizm, jednego dnia zamówiłem następnego już dostałem.

Oto link Allegro: [link wygasł]
[/url]
Jest ryzyko, jest zabawa...
Smakoszek
Aktywny

Miejscowość: WPN
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006