Radyjko i głośniki do Golfa 3

Radyjko i głośniki do Golfa 3

13 Wrz 2010, 10:29

Witam :!:
Chciałbym się poradzić odnośnie ww. tematu. Sprawa wygląda tak: w aucie(kombi) są tylko 2 głośniki na PRZEDNIM podszybiu i jakieś stare radyjko Clariona. Ma się to zmienić. Dokupione zostaną głośniki do 4 drzwi i radioodtwarzacz.
Odnośnie radia rozpatrywane są takie warianty: Clarion CZ309E oraz Peiying PY-6108U.
I teraz pytanie: czy dokupić do jednego z tych radyjek(obojętnie którego) oryginalne, używane,w 100% sprawne głośniki VW(do drzwi), czy inwestować w jakiś nowy, wydajny sprzęt :?:
Oraz które radio byście bardziej polecali :?:
P.S. Wcześniej rozważałem 2 inne radyjka i też szukałem porady - od razu chcę zauważyć.

Pozdrawiam :!: :D
TDI.SUBARU
Początkujący

Re: Radyjko i głośniki do Golfa 3

05 Paź 2010, 18:04

witam.
Jesli chodzi o dobrze grajace radio to nalezy zaczac od radia! to jest podstawa! No i oczywiscie zapominamy o oryginalnych głośnikach. Wygłuszenie auta matamia, dobry system odseparowany (ewentualnie do tyłu też) no i jeśli trzeba będzie to jakiś przyjemny (nie dudniący ze skrzyni Buszmen za 30 zł) bass :)

Jak coś to pisz na PW
pozdro
kicajbb
Nowicjusz

Miejscowość: Bielsko-Biała
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód