Radyjko z mp3 ,player mp3 czy Discman z mp3 ??

radyjko z mp3 ,player mp3 czy Discman z mp3 ??

11 Lut 2007, 13:26

witam mam orginalne radjo w samochodzie nie wiem czy kupic mowe lepsze radyjko czy jakis mały przenosny odwarzacz pomuscie mi pozdrawiam :mrgreen: :twisted: [/list]
darek16
Nowicjusz

Miejscowość: Bełchatów

Re: radyjko z mp3 ,player mp3 czy Discman z mp3 ??

19 Lut 2007, 22:44

Jeśli jeździsz tylko po polskich drogach, to powiem ci tak, że każdy odtwarzacz CD, czy to samochodowy, czy to tzw discman, maja taką małą wadę, iż są pojemnośćwrażliwe na wstrząsy. Oczywiście każdy ma system bufora antywstrząsowego, ostatnio coraz lepsze, jednak ile tych wstrząsów można wytrzymac? Do tego brudzą sie lasery, i już ci nie będzie czytać tak jak powinien... Wiem, bo jeżdżę po angielskich drogach i mówiąc szczerze, są o niebo lepsze niż polskie, a i tak płyta wpadała w wibracje i bufor nie pomagał zbyt wiele. Do tego płyty się rysują, a mnie wkurzał jeszcze dodatkowy kabel od zasilacza do discmana. Polecam zrobić tak jak ja. Jeśli masz odtwarzacz kaset w samochodzie z w miarę dobrą głowicą, to kup przejściówkę na kasety (no wiesz, taka kasetka z kabelkiem :P ) i w miarę tani i mały odtwarzacz mp3. Ja kupiłem w Tesco za 5 funtów, bez wyświetlacza, pojemność 256 MB, na jeden malutki paluszek akumulatorek. Chodzi bez najmniejszych zastrzeżeń, nie wkurza tak jak skaczące płyty, nawet te mp3. Pozdrawiam!
Fire Crow
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ipswich

Re: radyjko z mp3 ,player mp3 czy Discman z mp3 ??

24 Lut 2007, 11:49

darek16 napisał(a):witam mam orginalne radjo w samochodzie nie wiem czy kupic mowe lepsze radyjko czy jakis mały przenosny odwarzacz pomuscie mi pozdrawiam :mrgreen: :twisted: [/list]

radjo czy radio? orginalne czy oryginalne?
pierwszy raz słyszę o czymś takim jak radjo :shock: :shock: :shock: ...
don't worry be happy :wink:
Leo;))
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy
    Wyjazdy na narty dają miłośnikom tego sportu dużo radości i satysfakcji. Wbrew pozorom narciarstwo alpejskie i podróżowanie samochodem mają wiele wspólnego. By przyjemne doznania z jazdy na nartach i podróży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006