Rage Revolution Underground Run 2012 - kolejny dzień zmagań

Rage Revolution Underground Run 2012 - kolejny dzień zmagań

11 Sie 2012, 13:52

Za nami kolejny dzień Rage Revolution Underground Run. Wczoraj uczestnicy musieli zmagać się nie tylko z przygotowanym przez nas check-pointami, ale i zmęczeniem po przedwczorajszych konkurencjach. Wszyscy podeszli jednak do czekających na nich tego dnia wyzwań z ogromnym optymizmem i energią.

Image

Punktualnie o 11:00 spod NH Hotelu w Poznaniu wyjechały na trasę pierwsze samochody. Zadanie specjalne na dziś dotrzeć do Toru Toruń. Największego w Polsce toru kartingowego o długości 1100 m, który oddaje do użytku swoich klientów najmocniejsze gokarty osiągające nawet 80km/h. Mimo iż zadanie wydawałoby się banalne, to pierwsze samochody dotarły na miejsce z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem.

Image Image Image Image


Po dotarciu na Tor Toruń rozpoczęła się kolejna konkurencja, której wyniki wliczały się do klasyfikacji ogólnej Rage Revolution Underground Run. Wszyscy zawodnicy zostali podzieleni na trzy serie, po 9 osób w każdej. Każdemu z uczestników został przypisany numer gokarta, na którym miał odbyć 3 minutową jazdę próbną, po której następowała 5 minutowa runda klasyfikacyjna. W zależności od osiągniętego wyniku zawodnicy zostali podzieli na trzy grupy finałowe: A-najszybszych, B-ze średnimi czasami, C- z wolniejszymi czasami. Każda z grup liczyła od 7 do 9 uczestników i przez 16 minut walczyła na torze o zwycięstwo w swojej kategorii.

Po zakończonej rywalizacji przyszedł czas na podsumowania. Pierwsze miejsce w klasyfikacji na Torze Toruń zajął Wojciech Krzyżanowski - NH Hotel z najlepszym czasem okrążenia 1:07.787. Drugie miejsce należało do Teamu Megapliki.pl (Tomasz Świegoda, Przemysław Paliński) z najlepszym czasem okrążenia 1:07.906. Na trzecim miejscu uplasowali się BungaBunga (Damian Niedbalski, Dawid Dudziński) z najlepszym czasem okrążenia 1:10.385.

Image

Późnym popołudniem wszystkie Team’y wyruszyły z Torunia do Gdyni. Wieczorem na zawodników czekało jeszcze jedno zadanie dodatkowo punktowane – odnaleźć w Gdyni miejsce widokowe ze zdjęcia, które otrzymali rano wraz z instrukcjami.

Po dojeździe do Gdyni uczestnicy Rage Revolution Underground Run zakwaterowali się w Hotelu Nadmorskim, w którym będą gościli przez dwie noce.

Zobacz zdjęcia » Galeria Rage Revolution Underground Run

To jednak nie koniec atrakcji w dniu dzisiejszym, reszta czeka na uczestników w Unique Club Sopot.

POLECAMY Inauguracja Elite Circle na Rage Revolution Underground Run

źródło: powersport
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 1992
Zdjęcia: 7369
Rejestracja: 18 Cze 2012, 13:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  "Highway Hero" Mercedes-Benz Actros 2551 6x2
  Podczas 65. targów pojazdów użytkowych w Hanowerze uwagę zwiedzających przyciągnął niepowtarzalny Actros w kolorze jadowitej zieleni, zaparkowany przy wejściu do świata samochodów użytkowych Daimler Trucks. ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti