Rdza w Sprinterze

13 Paź 2014, 21:26

Witam,
rok temu złożyłam pozew do sądu żądajac wymiany pojazdu na wolny od wad lub wymianę nadwozia pojazdu M. S..ter, pojazd z 2011r. z powodu rdzy. Czekam obecnie na pierwsza rozprawę.
Jak skończyła się sprawa u fermagryfino - jest już prawomocny wyrok w sprawie?
Będe wdzięczna za info. w sprawie.
n171
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 15 07 1994
Auto: merdedes

13 Paź 2014, 21:54

Witam.
Odpowiem za tydzien.
fermagryfino
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Zachodniopomorskie

13 Paź 2014, 21:58

Jezeli moge podppowiedziedź.
to żądajmy wymiany na " nowy wolny od wad "

A nie wymiany wolny od wad.

pozdrawiam rafal

606 671 270
fermagryfino
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Zachodniopomorskie

14 Paź 2014, 09:50

Witam,
dziękuje za odpowiedz. Tak, żądanie pozwu jest "...na nowy wolny od wad".
Czekam na informacje-bardzo chciałabym porozmawiać i wymienić sie doświadczeniami.
n171
[email widoczny po zalogowaniu]
n171
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 15 07 1994
Auto: merdedes

14 Paź 2014, 12:40

Witam

Post wyżej podałem numer telefonu do siebie.

W razie pytan proszę o kontakt.

Orzeczenie w mojej sprawie będzie ogłoszone 17.10.2014 r. ,w Bielsku Białej dlatego napisałem , że dam znać za tydzien.

A pro po wymiany nadwozia, to się już tego nie stosuje od najprawdopodobniej 2001 r. od kiedy nie można rejestrować składaków, bo taki samochód po wymianie nadwozia to składak.

Pozdrawiam
fermagryfino
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Zachodniopomorskie

16 Paź 2014, 18:02

fermagryfino napisał(a):A pro po wymiany nadwozia, to się już tego nie stosuje od najprawdopodobniej 2001 r.
Zgodnie z ustawa od 06.09.2001r.
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6170
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    [2018] Lexus UX
    Auto zbudowane jest na nowej platformie oznaczonej GA-C, zapewniającej niskie położenie środka ciężkości pojazdu, a tym samym stabilną jazdę i sportowe możliwości. UX ma 4495 mm długości, 1840 szerokości i 1520 wysokości. ...
    Co zrobić kiedy auto odmawia posłuszeństwa?
    Patrząc na samochód w pierwszym momencie zachwycamy się jego linią, doceniamy parametry silnika, cieszą nas wygodne fotele i niesamowity dźwięk wydobywający się z zestawu audio. Wszystkie te elementy wpływają na komfort ...

19 Paź 2014, 19:56

Witam

ja jestem po wyroku , ale na dzień dzisiejszy jeszcze nie mogę dojść do siebie po tym co usłyszałem przez telefon z sądu .( oczywiście przegrałem, ale karawana idzie dalej).

O CO TU CHODZI !!!!!! - pyta mnie mój teść

Ja niestety nie mogę odpowiedzieć to co o tym myślę, bo nie chcę być ukarany za obrazę Sądu.

Myślę , że dopiero Strasburg ośmieszy nasze polskie sądy które zajmowały się tymi wszystkimi sprawami nie tylko związane z mercedesem.


Ja tego tak nie zostawię, dopiero jak Sąd w Strasburgu powie , żebym spadał na drzewo to dopiero dam sobie spokój, i wtedy okleję go jak Pan z linków niżej i będę jeździł po całej Polsce i nie tylko.

Po otrzymaniu uzasadnienia wyroku opublikuje go na stronie.

Na chwilę obecną podaje linka do stron dalszych batalii klientów Pana Z..... Z Bielska , Krakowa i itd.

http://motoryzacja.interia.pl/news-tego-mercedesa-zjada-rdza,nId,1380112

http://rejestracja.blog.pl/2009/02/14/k0-rdza/

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



Takich filmów jest wiele na YT
fermagryfino
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Zachodniopomorskie

16 Cze 2016, 11:04

Od mniej więcej dwóch lat cynkowanie galwaniczne zlecam w [reklama]. Wybrałem ten zakład, ponieważ mogli mi dostarczyć profesjonalną próbkę i nie podejmowałem współpracy w ciemno. Próbka okazała się jakościowa i kolejne partie też niezawodne. Ogromny plus u nich to transport asortymentu ode mnie do nich i z powrotem.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 17 Cze 2016, 08:55, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
olakwiatko88
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 02 07 1979
Auto: opel

26 Wrz 2017, 21:08

W związku z absurdalnymi wyrokami sądów , oraz nie akceptowaniem przez serwisy Mercedesa reklamacji odnośnie rdzy ( twierdzeniem , że jest to rdza nalotowa ),

PROSZĘ WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MAJĄCYCH ROZPOCZĘTE SPRAWY REKLAMACYJNE, SĄDOWE LUB DYSPONUJĄCYMI TAKIMI WYROKAMI O PILNY KONTAKT CELEM PODJĘCIA DECYZJI O ZŁOŻENIU POZWU ZBIOROWEGO W W/W SPRAWIE. Telefon kontaktowy 606 671 270 ( Rafał )
Czytaj więcej: rdza-mercedes-sprinter-vt103659.htm
fermagryfino
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Zachodniopomorskie