Regeneracja pomp wspomagania Radom i okolice. Gdzie?

Regeneracja pomp wspomagania Radom i okolice. Gdzie?

01 Lip 2013, 20:32

Witam
Czy wiecie gdzie robią regenerację pomp wspomagania w Radomiu, lub jego okolicach? (Grójec, Starachowice etc.) Bardzo trudno znaleźć. Chodzi o pompę wspomagania do Renault Kangoo.
Pozdrawiam
BodzioM
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Regeneracja pomp wspomagania Radom i okolice. Gdzie?

06 Sie 2013, 06:17

W Radomiu nie wiem ale w Mielcu (wiem że daleko, ale współpracują z klientami z całego kraju) jest zakład który specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek (tel. 504-530-667) wałów pędnych, wtrysków itp. może oni będą w stanie pomóc.
cookie21
Nowicjusz

Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: citroen
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...
    Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe
    Toyota wprowadzi na rynek nowe silniki, przekładnie i udoskonalone napędy hybrydowe, opracowane w technologii Toyota New Global Architecture, które zapewnią większą moc, wyraźnie lepsze osiągi i dynamikę jednostek ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      Zawodnicy na trasie - zdjęcie 2
      Opony po drifcie
      Seat Leon FR, tył