Regeneracja pomp wspomagania Radom i okolice. Gdzie?

Regeneracja pomp wspomagania Radom i okolice. Gdzie?

01 Lip 2013, 20:32

Witam
Czy wiecie gdzie robią regenerację pomp wspomagania w Radomiu, lub jego okolicach? (Grójec, Starachowice etc.) Bardzo trudno znaleźć. Chodzi o pompę wspomagania do Renault Kangoo.
Pozdrawiam
BodzioM
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Regeneracja pomp wspomagania Radom i okolice. Gdzie?

06 Sie 2013, 06:17

W Radomiu nie wiem ale w Mielcu (wiem że daleko, ale współpracują z klientami z całego kraju) jest zakład który specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek (tel. 504-530-667) wałów pędnych, wtrysków itp. może oni będą w stanie pomóc.
cookie21
Nowicjusz

Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: citroen
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006