Regeneracja pomp wspomagania Radom i okolice. Gdzie?

Regeneracja pomp wspomagania Radom i okolice. Gdzie?

01 Lip 2013, 21:32

Witam
Czy wiecie gdzie robią regenerację pomp wspomagania w Radomiu, lub jego okolicach? (Grójec, Starachowice etc.) Bardzo trudno znaleźć. Chodzi o pompę wspomagania do Renault Kangoo.
Pozdrawiam
BodzioM
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Regeneracja pomp wspomagania Radom i okolice. Gdzie?

06 Sie 2013, 07:17

W Radomiu nie wiem ale w Mielcu (wiem że daleko, ale współpracują z klientami z całego kraju) jest zakład który specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek (tel. 504-530-667) wałów pędnych, wtrysków itp. może oni będą w stanie pomóc.
cookie21
Nowicjusz

Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: citroen
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    Skoda Yeti i Octavia Scout we flocie TOPR-u Skoda Yeti i Octavia Scout we flocie TOPR-u
    SKODA Polska przekazała ratownikom Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego dwa kolejne modele - Yeti i Octavię Scout. 15 stycznia 2013 roku nastąpiło oficjalne przekazanie kluczyków do dwóch modeli ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2010
      DSC03674
      Summer Cars Party 2010
      BMW E30, lotnisko, drift, 12