Regeneracja reflektorów

Regeneracja reflektorów

07 Gru 2013, 18:35

Szczerze polecam warsztat w Poznaniu, gdzie można profesjonalnie i szybko (!) naprawić reflektory auta. Ja korzystałem ostatnio z ich usług, ponieważ lampy mojej wiekowej już Astry były w opłakanym stanie. Chciałem na początku je wyrzucić na śmietnik, ale postanowiłem poszperać po necie i znalazłem rozwiązanie... Za niewielką kasę lampy dostały nowe życie.
Jak ktoś jest spoza Poznania to może dosłać reflektory pocztą i po 3 dniach otrzyma z powrotem naprawiony sprzęt.
Więcej informacji i dane kontaktowe na PW.
aworm
Obserwowany
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 19 10 1989
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: Opel Astra
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...
    Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Pick-up
      Renault Captur
      Dodge Ram
      Hyundai Veloster