Regeneracja turbosprężarek - Poznań

Regeneracja turbosprężarek - Poznań

07 Lip 2014, 12:37

Witam jestem tu nowy i zapisałem się aby zapytać, czy znacie może jakiegoś dobrego mechanika z Poznania lub okolic, który może podjąć się regeneracji turbosprężarki? Moja Astra już nie daje rady z ciśnieniem i pewnie tu leży problem. Najpierw chciałbym zadzwonić i porozmawiać. :ok:
nogamar
Obserwowany

Prawo jazdy od: 29 05 1983
Auto: Astra H
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Regeneracja turbosprężarek - Poznań

04 Wrz 2014, 09:44

Ze swoich doświadczeń mogę polecić Ci ten sklep i serwis: Polturbo z Gruszczyna, oni zajmują się głównie regeneracją turbosprężarek więc będziesz miał pewnośc, że gadasz z fachowcami. Callnij do nich wstępnie.
sendog
Obserwowany

Miejscowość: Gdynia
Prawo jazdy od: 25 09 1998
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Scania R
Silnik: 480 Euro V
Paliwo: Benzyna + CNG
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo? Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo?
    Od pewnego czasu coraz częściej napotykamy określenie "silnik pracujący w oszczędnym cyklu Atkinsona". Na czym polega ten cykl i dlaczego zmniejsza zużycie paliwa? Najbardziej dziś rozpowszechnione czterosuwowe silniki benzynowe ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porsche 911 Turbo, wnętrze
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Chief Classic, Indian Motocykle
      Chevrolet Camaro 4WD TT, 1480KM