Regeneracja turbosprężarek siedlce

17 Lis 2015, 10:24

Witam forumowiczów. W moim golfie zaczyna się dziać :( mianowicie zaczyna piszczeć turbosprężarka, nawet mi sąsiad zwrócił delikatnie uwagę jak wróciłem później do domu. Czas najwyższy zając się tym. Pytanie do Was gdzie jest regeneracja turbosprężarek w Siedlcach?
Vitay
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 14 04 2007
Przebieg/rok: 17tys. km
Auto: Volkswagen Golf IV
Silnik: 1.9 TDI PD
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

25 Lut 2016, 12:59

Niestety nie znam żadnego zakładu tam, za to mogę polecić dobry w Krakowie na PW. To tak przy okazji, a nóż się komuś przyda :)
kasia9090
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Peugot

02 Paź 2016, 09:52

Prawie rok minęło od mojej ostatniej wypowiedzi co do regeneracji turbosprężarki w moim autku. Ale warto było czekać i wystawić tak mega pozytywną opinię. Po takim okresie turbinka sprawuje się wzorowo zero poboru praca bardzo cicha. Stwierdzam, że warsztaty takie jak ten co robiłem warte są polecenia co widać wyraźnie na moim własnym doświadczeniu i obserwacjach. Mechanik mi ich polecił i faktycznie miał rację jak robić naprawę turbosprężarki to tylko na oryginalnych częściach to się finalnie naprawdę opłaca. Poz
Vitay
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 14 04 2007
Przebieg/rok: 17tys. km
Auto: Volkswagen Golf IV
Silnik: 1.9 TDI PD
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus IS 430 - prekursor serii F
    Był 2003 rok, w kalifornijskim Huntington Beach ekipa mechaników Rod Millen Special Vehicles przygotowywała pokazowy egzemplarz Lexusa IS do targów SEMA. Ostatecznie z warsztatu wyjechał sportowy sedan z V-ósemką ...
    Kultura jazdy w korkach - czy też tak jeździcie?
    Mamy miesiące w których na drogach jest ciaśniej niż zwykle. Wtedy częściej niż zazwyczaj możemy spotkać się z zatorami na drodze. W takiej sytuacji częściej też możemy zostać mimowolnymi świadkami lub nawet ofiarami ...