Regeneracja turbosprężarek we Wrocławiu - jaki warsztat?

Regeneracja turbosprężarek we Wrocławiu - jaki warsztat?

29 Gru 2013, 17:46

Poszukuję dobrego i sprawdzonego warsztatu we Wrocławiu zajmującego się regeneracją turbosprężarek fachową metodą a nie jakimś piaskowaniem czy innymi metodami wątpłej jakości. Zależy mi na dobrej gwarancji na usługę bez limitu kilometrów. Czy kogoś takiego możecie polecić?
koiwurant
Obserwowany

Auto: Honda
Paliwo: Diesel

Re: Regeneracja turbosprężarek we Wrocławiu - jaki warsztat?

29 Gru 2013, 20:14

Osobiście miałem do czynienia z dwoma warsztatami, gdzie oddawałem turbo do regeneracji:

"Turbo Serwis" - Klimasa 4 oraz "Turbo Jet" Piękna 78 przy czym do Turbo Serwisu pojechałem po tym gdy w "Turbo Jet" nie podjęli się naprawy turbosprężarki w moim samochodzie. Powiedzieli, że nie są w stanie jej naprawić, nie wiem czemu....

W "Turbo Serwisie" naprawili i działa po dziś dzień więc ten zakład mogę polecić.
elmaciejo
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 21 08 1995
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mondeo
Silnik: 2.0
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

30 Gru 2013, 19:35

Ja polecam jeśli chodzi o regenerację turbosprężarek Bosch Service - gwarancja bez limitu kilometrów !!!
SEBA6
Nowicjusz

Miejscowość: Mielec
Auto: Mercedes e klase

13 Sty 2014, 23:17

Przed chwilą pisałem w temacie "Turbosprężarki nowe czy regenerowane" więc i tu polecę: ja współpracuje od lat z firmą TURBO . Pamiętajcie o tym, że oprócz ceny liczy się jeszcze jakość i dobre doradztwo, bo o "rzeźbiarzy nie trudno
tomkol44
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 06 1995
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: VW Passat B5
Silnik: 1.9 TDI 130KM
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2006

08 Kwi 2014, 17:46

Najlepsza regeneracja każdy to wie, że [reklama] wyspecjalizowali się po dawnym WSK i teraz robią to chyba najlepiej w Polsce. Ja polecam turbosprężarki w [reklama]co ciekawe robią też elektroniczne turbiny i ze zmienną geometrią
radka
Nowicjusz

Auto: VW Passat

17 Sie 2014, 13:44

Warto odwiedzić centrum regeneracji podzespołów "wtryskiwacz" autoryzacja w tym względzie działa na duży plus, a to ważne ze względu na cenę i jakość usługi.
SEBA6
Nowicjusz

Miejscowość: Mielec
Auto: Mercedes e klase
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D
    Fotele samochodowe zazwyczaj nie należą do najwygodniejszych, choć bywają chlubne wyjątki. Producenci mają w tej dziedzinie jeszcze wiele do zrobienia. Dzisiejsze fotele samochodowe konstruowane są z wykorzystaniem dość starych ...

• Re: Regeneracja turbosprężarek we Wrocławiu - jaki warsztat?

18 Lis 2014, 12:03

Ja serdecznie polecam firmę Turbo - zamawiam już u nich kolejną turbinę i jest ok. Z tego co wiem jako jedni z nielicznych mają możliwość zbadania turbiny na przepływ spalin co daje już 100% pewność że działa bez konieczności montowania jej w aucie. Kiedyś także przywiozłem im swoją do regeneracji i nie skasowali mnie nić mówiąc że jest dobra, a przecież mogli wymienić i nawet bym nie miał świadomości że problem był gdzie indziej. Polecam serdecznie bardzo dobre ceny
    Jarek44
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1974
    Przebieg/rok: 18tys. km
    Auto: Audi A4
    Silnik: 1,9 130

18 Gru 2014, 11:53

ja regenerowałem w rudzie slaskiej w Turbo Max i moge polecic, bo zdziwilem sie, ze az tyle nie zaplacilem i zdziwilem sie, ze naprawde sa uczciwi mechanicy jeszcze na tym swiecie.
    audi89
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 03 2001
    Przebieg/rok: 15tys. km
    Auto: audi a5

23 Gru 2014, 12:35

Ja we Wrocku nie znam, bo nigdy nie korzystałem, ale znam w Poznaniu (turbotech). Powiem szczerze, że samochód to prawie jak dziecko, trzeba się o niego troszczyć i ładować pieniądze, jeśli chce się, zeby dobrze funkcjonowało.
    maciekluka
    Początkujący

Auto: renault laguna

28 Gru 2014, 20:02

Ja natomiast znam podwrocławskie PPHU Turbo, robią rzetelnie (możesz poczytać na stronie jak wygląda cały proces regeneracji), odnawiałem tam turbinę dla Audi A3 1.8 T, zero problemów. Pozdrawiam.
    terra24
    Nowicjusz

Przebieg/rok: 15tys. km
    Auto: Audi A3 1.8 T

04 Lut 2015, 01:03

Ostatnio właśnie w tej sprawie odwiedziłem Stop Car (stop-car.pl) i doczekałem się naprawdę fachowej obsługi, więc polecam :) Cena też była w ostatecznym rozrachunku dużo mniejsza, niż się spodziewałem.
    mankell
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 01 2009
    Auto: volkswagen golf

11 Mar 2015, 09:10

Otrzymałem z polecenia [reklama]który współpracuje z ludźmi z całego kraju. [reklama] Można do nich wysłać daną część jak np. wtryskiwacz albo turbosprężarkę. Pracują na oryginalnych częściach dzięki czemu zapewniają wysoką jakość usług. Dają do tego rok gwarancji, więc można im zaufać że wykonana praca będzie rzetelna.
    Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 01 Kwi 2015, 09:10, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: Niedozwolona reklama
    Dacion
    Obserwowany

Auto: Opel Insignia
    Paliwo: Benzyna
    Rok produkcji: 2013

24 Mar 2015, 11:55

A może zadzwoń do [reklama] podobno za darmo odbierają części do regeneracji od klientów, to by było duże ułatwienie dla Ciebie :) Regeneracja zdecydowanie bardziej się opłaca, jest dużo tańsza niż nowe części, ale wiadomo nowe części mają swoje zalety :)
    Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 01 Kwi 2015, 09:09, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: Niedozwolona reklama
    dzaris
    Nowicjusz

Auto: Yaris

01 Kwi 2015, 09:12

Ostrzegam wszystkich forumowiczy - reklama na forum bez zgody administratora jest zabroniona. Jeżeli ktoś chce sie podzielić jakąs konkretną firmą, to linki reklamowe prosze wysyłać przez system pw.
    Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
    Nie pomagam na PW
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Rok produkcji: 2000

20 Kwi 2015, 08:54

Jeżeli jesteś z Wrocławia to skontaktuj się zemną na PW podam ci namiar. O tyle jest dobrze że jeżeli auto nie jest na chodzie, to możesz wysłać daną część kurierem do nich. Dostaniesz rok gwarancji a twoje turbo wróci zanim się obejrzysz ;) Co ważniejsze, nie przepłacisz za to.
    Moderon
    Obserwowany

Auto: Czterokołowe
    Paliwo: Inne
    Typ: Inny

• Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód