Regeneracja Turbosprężarek Wrocław

Regeneracja Turbosprężarek Wrocław

01 Lut 2016, 19:41

Witam! Szukam serwisu, który podejmie się regeneracji turbosprężarek we Wrocławiu. Słyszałem parę dobrych opinii o TurboSerwis, podobno robią niezłą robotę, ale chciałbym usłyszeć jeszcze parę opinii zanim oddam tam moje autko :D
awen90
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 04 2008
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: VW Polo
Paliwo: Benzyna + CNG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

Re: Regeneracja Turbosprężarek Wrocław

03 Lut 2016, 19:36

byłem raz u nich i jeśli tylko będzie taka potrzeba to wybiorę się jeszcze raz, uważam że jest to bardzo solidna i porządna firma, wymienione części dostałem w woreczku przy odbieraniu auta, a w innych mówią że wyrzucili a tak naprawdę nie wiadomo czy w ogóle zostało coś wymienionego
oprócz tego dają wydruk z doważenia z maszyny podpisany do każdego numeru turbiny. ogolnie to mozesz isc do nich bez żadnych obaw
lemon
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 05 2007
Auto: Audi A5

05 Lut 2016, 08:10

A możesz napisać szczegóły o jaki samochód,model i markę chodzi? Wtedy też łatwiej bezie doradzić specjalistyczny warsztat który zajmuje się regenerację turbosprężarek.
Salko
Początkujący

Auto: Seat Leon
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 2001

21 Lut 2016, 19:58

zzdecydowałem się pójść do Turboserwisu i wyszedłem zadowolony :) polecam każdemu, widac że znają się na rzeczy
awen90
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 04 2008
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: VW Polo
Paliwo: Benzyna + CNG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Fabryka opon Michelin w Olsztynie Fabryka opon Michelin w Olsztynie
    Fabryka opon w Olsztynie jest jednym z największych zakładów produkcyjnych Michelin na świecie. Michelin Polska SA zatrudnia ponad 4 tysiące osób i jest największym pracodawcą na Warmii i Mazurach (zleca też prace wielu lokalnym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Linia startu w wyścigach równoległych
      Zamaskowany prototyp Kia Soul EV
      Tesla Roadster, wnętrze
      STW Drift Team, Nissan 200sx s14, 3