Regeneracja wtrysków Wrocław (Voyager)

Regeneracja wtrysków Wrocław (Voyager)

10 Wrz 2015, 12:04

Mam Chryslera Voyagera z silnikiem 2.5 CRD. Samochód ten bardzo dobrze spisywał się w naszej rodzinie przez wszystkie te lata. Niestety od jakiegoś czasu jego silnik zaczął pracować dosyć niestabilnie. Objawy jakie występują to przede wszystkim problemy z rozruchem po przestanej nocy, brak mocy silnika itd. Mam dylemat gdzie wysłać wtryskiwacze. Najbliżej mnie jest regeneracja wtrysków we Wrocławiu.. Ale tam mają strasznie długi czas oczekiwania na cokolwiek. Możecie kogoś polecić?
Bojax
Obserwowany

Auto: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5 CRD

Re: Regeneracja wtrysków Wrocław (Voyager)

15 Wrz 2015, 14:15

Możemy polecić :) [link wygasł] dużo serwisów ten Bosch Service poleca.
mleczko
Nowicjusz

Auto: Opel Zafira C
Silnik: 2.0 CDTi 165 KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
    Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...
    Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili