Regeneracja wtrysków Wrocław (Voyager)

Regeneracja wtrysków Wrocław (Voyager)

10 Wrz 2015, 13:04

Mam Chryslera Voyagera z silnikiem 2.5 CRD. Samochód ten bardzo dobrze spisywał się w naszej rodzinie przez wszystkie te lata. Niestety od jakiegoś czasu jego silnik zaczął pracować dosyć niestabilnie. Objawy jakie występują to przede wszystkim problemy z rozruchem po przestanej nocy, brak mocy silnika itd. Mam dylemat gdzie wysłać wtryskiwacze. Najbliżej mnie jest regeneracja wtrysków we Wrocławiu.. Ale tam mają strasznie długi czas oczekiwania na cokolwiek. Możecie kogoś polecić?
Bojax
Obserwowany

Auto: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5 CRD

Re: Regeneracja wtrysków Wrocław (Voyager)

15 Wrz 2015, 15:15

Możemy polecić :) [link wygasł] dużo serwisów ten Bosch Service poleca.
mleczko
Nowicjusz

Auto: Opel Zafira C
Silnik: 2.0 CDTi 165 KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    Sprinter 316 LGT zasilany benzyną i gazem LPG Sprinter 316 LGT zasilany benzyną i gazem LPG
    Sprinter 316 LGT (Liquefied Gas Technology), wyposażony w 4-cylindrowy silnik o zapłonie iskrowym o pojemności skokowej 1796 cm3, rozwijający moc 115 kW (156 KM) przy 5000 obr/min. Silnik mógł być zasilany benzyną ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chevrolet Corvette VTG 4X4 Turbo, wyścigi równoległe
      Marcelo Fässler, André Lotterer i Benoît Tréluyer, puchary
      MEGANE II CC 2.0 16V 135PH
      Volkswagen e-up!, elektryczny samochód seryjny, 2