Regeneracja wtrysków Wrocław (Voyager)

Regeneracja wtrysków Wrocław (Voyager)

10 Wrz 2015, 12:04

Mam Chryslera Voyagera z silnikiem 2.5 CRD. Samochód ten bardzo dobrze spisywał się w naszej rodzinie przez wszystkie te lata. Niestety od jakiegoś czasu jego silnik zaczął pracować dosyć niestabilnie. Objawy jakie występują to przede wszystkim problemy z rozruchem po przestanej nocy, brak mocy silnika itd. Mam dylemat gdzie wysłać wtryskiwacze. Najbliżej mnie jest regeneracja wtrysków we Wrocławiu.. Ale tam mają strasznie długi czas oczekiwania na cokolwiek. Możecie kogoś polecić?
Bojax
Obserwowany

Auto: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5 CRD

Re: Regeneracja wtrysków Wrocław (Voyager)

15 Wrz 2015, 14:15

Możemy polecić :) [link wygasł] dużo serwisów ten Bosch Service poleca.
mleczko
Nowicjusz

Auto: Opel Zafira C
Silnik: 2.0 CDTi 165 KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...
    Nowa Toyota RAV4 - Top Safety Pick+ Nowa Toyota RAV4 - Top Safety Pick+
    Nowa Toyota RAV4, znalazła się w elitarnym klubie Top Safety Pick+ amerykańskiego Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Model uzyskał najwyższe noty we wszystkich pięciu testach bezpieczeństwa, w tym w niezwykle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      Car audio, video 2007
      Czajka GAZ-13, 1961 rok, przód
      Chevrolet Camaro