Regulacje dawki paliwa - biogaz

20 Gru 2010, 18:18

Witam.

Uprzedzę na wstępie, że jeśli można o samochodach nic nie wiedzieć, to jest to moim udziałem.
Szukając w google informacji mam trudności z odnalezieniem konkretów. Przypuszczam jednak, że szukam źle lub pod złymi hasłami.

Chciałbym jednak zapytać o systemy regulacji dawki paliwa (gaz, również dla biogazu). Jaki jest ich podział, zalety itp.

Pod jaką grupą tematyczną powinienem szukać, na co zwrócić uwagę albo inaczej, czego tak naprawdę pod tym tematem szukam?

Z góry dziękuję za pomoc.
nonpeh
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Polska

22 Gru 2010, 21:48

myślę, że chodzi ci o zagadnienia mocno techniczne i obawiam się że takich informacji w internecie nie znajdziesz. Polecam raczej księgarnie techniczne.
Migaz
Zaawansowany
 
Posty: 911
Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Hybrydowe hity 2017 roku
    Za nami przełomowy dla motoryzacji rok 2017. To czas, w którym na rynku debiutuje coraz więcej modeli z napędem hybrydowym i pierwszy raz w historii widoczny jest wyraźny, spadkowy trend sprzedaży samochodów ...
    Niebezpieczny brud na samochodzie
    W okresie zimowym, z powodu topniejącego śniegu, na drogach często zbiera się błoto i sól, co skutkuje koniecznością częstych wizyt kierowców na myjni. Niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę z ryzyka jakie ...