Regulowane zagłowki ibiza II

Regulowane zagłowki ibiza II

13 Paź 2013, 12:46

Witam. Mam może banalny, ale ważny problem dla mnie. W moim seacie ( 1998r. ) są zagłowki regulowane tylko góra dół, bez mozliwości pochylania. Robiąc dłuższe trasy niema o co głowy oprzeć i kręgosłup boli. Ostatnio miałem okazje jechać golfem IV gdzie są pochylane zagłowki i jechało sie bajecznie. I moje pytanie związane z tym - można dopasować z innego samochodu takie zagłowki ? rozstaw tych metalowych nóżek to 15 cm, może podpasuje z jakieś forda, vw, albo innego samochodu ? Dziękuje za pomoc
hape
Nowicjusz

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Toyota Yaris
Silnik: 1.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Regulowane zagłowki ibiza II

14 Paź 2013, 16:42

Jeśli pasuje rozstaw,to brałbym od renault,bo są takie łamane (zaginane) jak złożona książka. Dają wszelkie możliwości regulacji. :)
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 27
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006