REJESTRACJA AUTA Z WŁOCH

REJESTRACJA AUTA Z WŁOCH

19 Gru 2011, 12:44

Mam zapytanie czy jeśli kupię auto sprowadzone z WŁOCH na fakturę Vat marża mogę je sprzedać komuś innemu bez rejestracji na siebie np. na umowę kupna sprzedaży z kimś innym,ja opłacam akcyzę,recykling robię tłumaczenia i sprzedaję je komuś innemu z tego co wiem kwota na umowie powinna być taka sama jak na fakturze żeby uniknąć podatku vat od zysku gdybym chciał go sprzedać trochę drożej.jeśli tak czy kwota sprzedaży na umowie kupna sprzedaży może być powiekszona o opłaty które zrobię ok 1200zł w porównaniu do ceny na fakturze która jest bez tych wszystkich opłat żebym nie miał problemów ze skarbówką?
radifumi
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 10 1997

Re: REJESTRACJA AUTA Z WŁOCH

20 Gru 2011, 00:09

radifumi napisał(a):jeśli tak czy kwota sprzedaży na umowie kupna sprzedaży może być powiekszona o opłaty które zrobię ok 1200zł w porównaniu do ceny na fakturze która jest bez tych wszystkich opłat żebym nie miał problemów ze skarbówką?

Niestety ale nie.... :( Koszty rej.,opłat akcyzy itp mozesz wliczyc tylko w przypadku kiedy prowadzisz f-mę....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...
    Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo? Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo?
    Od pewnego czasu coraz częściej napotykamy określenie "silnik pracujący w oszczędnym cyklu Atkinsona". Na czym polega ten cykl i dlaczego zmniejsza zużycie paliwa? Najbardziej dziś rozpowszechnione czterosuwowe silniki benzynowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Jetta Hybrid, kierunkowskaz w lusterku
      Volkswagen T5 4MOTION Rockton
      Samochody flotowe
      Agnieszka Radwańska - współpraca z Marką Lexus