Rejestracja, czy musze zmieniać tablice?

Rejestracja, czy musze zmieniać tablice?

31 Paź 2012, 11:23

Witam wszystkich.mam pytanie kupiłem auto z miasta radom(tablice WR) a ja jestem spod radmoia i wszyscy tu maja WRA.ale słyszałem ze jesli jest to miasto powiatowe to nie muszę zmieniać tablic.Pani w wydziale komunikacji mi powiedziała ze muszę,ale wiadomo oni dużo robią zęby utrudnić człowiekowi życie.ja wiadomo 80zl by zostało w kieszeni.jak to jest??z góry dziękuje za odp.Pozdrawiam
jara2000
Nowicjusz

Auto: ASTRA 2

Re: Rejestracja, czy musze zmieniać tablice?

01 Lis 2012, 19:27

Tablic nie musi się zmieniać jedynie w granicach powiatu - jeśli Radom jest jako mnpp to tablice musisz zmienić ..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring
    Szpiegowski film z testów Toyoty Supry na torze Nurburgring. Tył auta przypomina koncepcyjny supersamochód Toyota FT-1. Premiera flagowego auta sportowego Toyoty jest przewidywana na 2018 r., rok po debiucie ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti