Rejestracja/OC/przegląd

Re: Rejestracja/OC/przegląd

22 Lis 2011, 21:20

Poprzedni właściciel powiedział mi, że wpłacił 2 ratę.
Ubezpieczony był w Hestii, ale nie ma jej filii w mojej miejscowości, więc pozostaje przeprowadzić rekalkulacje telefonicznie?
Gorthin
Nowicjusz
 
Posty: 9
Rejestracja: 07 Lis 2011, 21:33

Re: Rejestracja/OC/przegląd

29 Lis 2011, 18:35

Ok już wszystko ogarnąłem.
Teraz został tylko wybór ubezpieczyciela. Może pomóc ktoś obeznany w temacie.

Mianowicie, który ubezpieczyciel proponuje najlepsze warunki dla kierowcy w wieku 23 lat, 6lat prawko. Auto Opel Manta 1980r. Pojemność 1979cm3.

Byłem tylko w Warcie. Koleś powiedział mi, że przepisy się pozmieniały i już robienie współwłaściciela z kogoś kto ma zniżki, nie obniża ogólnej ceny OC? No chyba, że sam by to auto wziął? No i że już nie odziedzicza się zniżek po współwłaścicielu. Prawda to czy coś źle zrozumiałem.
Gorthin
Nowicjusz
 
Posty: 9
Rejestracja: 07 Lis 2011, 21:33
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Jak bezpiecznie pokonywać zakręty? Jak bezpiecznie pokonywać zakręty?
  Pokonywanie zakrętów nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Redukcja prędkości i skręcenie kierownicy to nie jedyne zadania, jakie musi uwzględnić kierowca. Kluczowa jest płynność wykonania manewru, a do tego ...

  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti