Rejestracja samochodu z holandi......

22 Maj 2011, 09:00

Kupiłem samochód sprowadzony z Holandii i posiadam następujące dokumenty:
1. BEDRIJFSVOORRAAD DEEL 1 B
2. OVERSCHRIJVINGSBEWIJS
3. KENTEKENBEWIJS DEEL I
4. UITVOERVERKLARING/UITVOERKENTEKENBEWIJS
5. UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY




na żadnym dokumencie nie ma danych właściciela. na małym rózowym rdw są dane jakiejs firmy vwe. . czy te dokumenty wystarczaą aby zarejestrować auto u nas? na umowie mam dane jakiegoś holendra gdzie nigdzie go nie ma. handlarz powiedział że te dokumenty wystarcza do zarejestrowania auta. pomóżcie.
karinocool
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: lublin

22 Maj 2011, 14:40

Rozumiem że kupiłeś auto na tzw."niemca".Dokumentacja jest kompletna do rejestracji u nas.pozdro
mimi
milutki5
Aktywny
 
Posty: 348
Miejscowość: małopolska

22 Maj 2011, 15:20

karinocool napisał(a): czy te dokumenty wystarczaą aby zarejestrować auto u nas?

Tak,masz wszystko co potrzeba...
karinocool napisał(a): na umowie mam dane jakiegoś holendra gdzie nigdzie go nie ma.

Nie powinno to nic obchodzic WK kto jest wpisany w DR z Holandii a kto to Ci sprzedał...Najgorzej jak trafisz na nadgorliwego urzędasa i nie posiadajacego wiedzy w tym temacie... :sad:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6172
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

22 Maj 2011, 17:20

mam umowę z holendrem ale na rdw wymeldowania istnieje ktos inny kto sprowadził auto. więc jaka powinna byc umowa? miedzy mną a holendrem? czy tym co widnieje na rdw?
karinocool
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: lublin

22 Maj 2011, 21:41

karinocool napisał(a): więc jaka powinna byc umowa? miedzy mną a holendrem? czy tym co widnieje na rdw?

Tak jak napisalem Ci wyzej.Dla świętego spokoju odwiedz w pierwszym rzędzie WK i niech Ci powiedzą czy wszystko masz ok. ....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6172
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

22 Maj 2011, 23:39

dla wszystkich.na przyszłość kupujcie auto z przetłumaczonymi dokumentami i gotowymi do rejestracji(może to kilka groszy więcej ale święty spokój ).
ryba1977
ryba1977
Aktywny
 
Posty: 320
Miejscowość: poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus LC Structural Blue Edition
    Limitowana wersja Structural Blue Edition, pokazana w 2017 roku, to najciekawsza odsłona Lexusa LC. Sekretem tej wyjątkowej edycji specjalnej jest niebieski lakier Structural Blue, inspirowany barwą tropikalnego motyla Morpho ...