Rejestracja samochodu z Holandii - opłata recyklingowa

Rejestracja samochodu z Holandii - opłata recyklingowa

03 Sie 2015, 17:17

Witam,
kilka dni temu sprowadziłem samochód z Holandii. Auto zostało zakupione na firmę w której pracuje. Sprzedawcą samochodu był autoryzowany salon marki Citroen, także otrzymaliśmy fakturę zakupu samochodu na dane firmy. W holenderskim wydziale komunikacji musiałem okazać swój dowód tożsamości, gdyż byłem osobą która będzie sprowadzała samochód.
Teraz rodzi się pytanie, czyje dane powinny znaleźć się na kwicie opłaty recyklingowej? Faktura wystawiona jest na firmę, natomiast w dokumentach eksportowych są moje dane. Z doświadczenia wiem, że to ważne aby właściwa osoba dokonała płatności stąd moje wątpliwości.

Z góry dziękuje wam za pomoc.

Pozdrawiam.
Kantadio
Nowicjusz
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 Sty 2012, 12:30
Prawo jazdy od: 01 06 2009
Auto: Seat Leon 1.9TDi

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
  Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...
  Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi
  Nowy Rok przywitał kierowców bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem, a teraz sypnęło śniegiem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna.

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti