Remontować czy kupić do 4 tys?

Remontować czy kupić do 4 tys?

27 Gru 2016, 09:25

Jakiś czas temu zakupiłem skodę felicie z zamiarem posiadania taniego wozidła na jakiś rok możliwie bez dokładania do niego.

Niestety w pół roku musiałem wymienić układ chłodzenia, regenerować alternator (2 razy), spawać tłumik, o drobnostkach typu pasek klinowy nie wspominam. Z racji tego, że było to moje pierwsze auto i kiepsko sprawdziłem przy zakupie w kolejce stoją już dalsze wydatki.

Zastanawiam się czy jest sens dalszego inwestowania w auto, które nie ma opinii bardzo trwałego. Z drugiej strony szkoda już zainwestowanych pieniędzy. Co myślicie - lepiej inwestować w felicię, czy poszukać auta w dobrym stanie w przekroju 3-4 tys. (głównie na trasy, w miarę wygodny dla 4 osób, nie za duży silnik, żeby nie spalił za dużo i oc nie za wysokie). Okolice Poznania.

Co myślicie o takim Baleno: https://www.olx.pl/oferta/suzuki-baleno ... 951a5fb1ff
filip555
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Remontować czy kupić do 4 tys?

27 Gru 2016, 11:33

Suzuki baleno nie jest zła opcją, obejrzyj je tylko sprawdź go dokładnie zwłaszcza pod kątem blacharskim bo jak to japoniec lubi rdzewieć.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Remontować czy kupić do 4 tys?

27 Gru 2016, 15:36

Obejrzyj bo ładnie wygląda.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT
    W niedzielę zakończył się Goodwood Festival of Speed, święto motoryzacji w Wielkiej Brytanii. Wśród atrakcji przygotowanych przez Toyotę znalazło się 6 specjalnie opracowanych egzemplarzy Toyoty GT86, które ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili