Renault Clio 1 - rozrusznik

Renault Clio 1 - rozrusznik

14 Paź 2010, 18:27

Witam,
Mam problem z rozrusznikiem.
Czy łatwo wykręcić i wymienić w nim szczotki. :?:
Istnieje jeszcze coś takiego, jak tulejka środkowania. Jak ją zaznaczyć, aby mógł włożyć go z powrotem
theggdag
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

Re: Renault Clio 1 - rozrusznik

16 Paź 2010, 09:39

Ale co się dzieje?!Strzela i nie zapina koła(wieńca), tak?!Jeśli tak ,to najpierw podłącz inny akumulator,ja też myślałem,że rozrusznik mi siada,najpierw jednak podłączyłem inne Aku i rozrusznik zaczął aż gwizdać,kręci jak diabli! :grin: :shock:

[ Dodano: 16 Październik 2010, 10:42 ]
Jeśli jednak ,okaże się,że rzeczywiście do wymiany masz środek(kupujesz cały komplet),to taniej jest kupić rozrusznik cały.Ja oglądałem ofertę nowiutkich rozruszników na Allegro,firma z Rzeszowa,sto -kilkadziesiąt złotych.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...
    Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat Bravo, przód
      BMW E36 Cabrio, przód, dziewczyny
      BOLA B1 Subaru
      Men's Day 2009