Renault Clio 1 - rozrusznik

Renault Clio 1 - rozrusznik

14 Paź 2010, 19:27

Witam,
Mam problem z rozrusznikiem.
Czy łatwo wykręcić i wymienić w nim szczotki. :?:
Istnieje jeszcze coś takiego, jak tulejka środkowania. Jak ją zaznaczyć, aby mógł włożyć go z powrotem
theggdag
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

Re: Renault Clio 1 - rozrusznik

16 Paź 2010, 10:39

Ale co się dzieje?!Strzela i nie zapina koła(wieńca), tak?!Jeśli tak ,to najpierw podłącz inny akumulator,ja też myślałem,że rozrusznik mi siada,najpierw jednak podłączyłem inne Aku i rozrusznik zaczął aż gwizdać,kręci jak diabli! :grin: :shock:

[ Dodano: 16 Październik 2010, 10:42 ]
Jeśli jednak ,okaże się,że rzeczywiście do wymiany masz środek(kupujesz cały komplet),to taniej jest kupić rozrusznik cały.Ja oglądałem ofertę nowiutkich rozruszników na Allegro,firma z Rzeszowa,sto -kilkadziesiąt złotych.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes G, off-road
      Tuning Show
      Blue Thunder - Monster Truck, 9
      SsangYong Tivoli w Polsce