Renault Clio 3 , prośba o pomoc z wyborem silnika

Renault Clio 3 , prośba o pomoc z wyborem silnika

29 Sie 2014, 11:10

Witam, przymierzam się do zakupu autka do 15, 16 tys. Wpadło mi w oko 5 drzwiowe Renault Clio autko w miare młode, z fajnym designem, z tym że nie mam pojęcia jaki silnik w tych samochodach jest najrozsądniejszy.

Ogólnie jeżdze po mieście a w weekendy trasa po 40 km w 1 strone. Czy 1.5 dci 103 km będzie dobrym wyborem, czy może benzyna? nie wiem który silnik jest najmniej awaryjny, ekonomiczny.

Z góry dziękuje za komentarze.

Pozdrawiam
vogel22
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: focus

Re: Renault Clio 3 , prośba o pomoc z wyborem silnika

29 Sie 2014, 12:47

1.5 dci to skarbonka więc tego silnika napewno nie bierz. Benzyniaki są dobre ;)
michael2620
Nowicjusz

Auto: szukam

Re: Renault Clio 3 , prośba o pomoc z wyborem silnika

29 Sie 2014, 15:11

Clio III jest okej ale nie 1.5 DCI :ok:
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjne modele Lexusa Koncepcyjne modele Lexusa
    Prezentowane na wystawach motoryzacyjnych koncepty Lexusa, zapowiadają kierunki rozwoju stylistyki i technologii samochodów seryjnych. Wielokrotnie zdarzało się jednak, że trafiający na rynek nowy model był niemal ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili