Renault Clio I - samochód dla syna

Renault Clio I - samochód dla syna

25 Maj 2008, 19:14

Witam
Chciałabym kupić synowi samochód, który dopiero co zdał prawo jazdy. Zastanawiam się nad Clio, do 5000zł, gaz.
Co sądzicie o tym samochodzie? Jak wygląda sprawa ze spalaniem gazu, jego funkcjonalność, czy części są w miarę tanie?
Ogólnie chciałbym dowiedzieć czegoś więcej o tym samochodzie? :)
Pzdr
xyz01
Nowicjusz

Re: Renault Clio I

27 Maj 2008, 16:58

Nikt mi nie pomoże?
xyz01
Nowicjusz

Re: Renault Clio I

27 Maj 2008, 19:51

http://testy.autocentrum.pl/oceny/renault/clio/i.html - Polecam stronkę.
Auto według mnie generalnie nie jest złe, chociaż części do tanich nie należą. O gazie nic nie wiem, ale głownie wszystko zależy od tego, czy o samochód dbano. Polecałbym także golfa II lub polo II
Martoro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Świętochłowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili