RENAULT FLUENCE - CENY, OPINIE, REFLEKSJE :)

RENAULT FLUENCE - CENY, OPINIE, REFLEKSJE :)

28 Gru 2009, 15:23

Co sądzicie o tym nowym modelu Renault ? RENAULT FLUENCE ?

Mi sie bardzo podoba, chciałbym usłyszeć jakieś WAsze komentarze, może bardziej coś praktycznego niż opienie, że francuzi to .... skupmy sie na tym modelu, spodbał mi sie ten samochód jak zobaczyłem go w skrzyni przed złotymi Tarasami.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yx3-BHlavqI[/youtube]

pozdróweczka

Andrzej
Ostatnio edytowany przez rewnissan1, 03 Sty 2010, 13:40, edytowano w sumie 1 raz
rewnissan1
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: RENAULT FLUENCE - CENY, OPINIE, REFLEKSJE :)

09 Sty 2010, 16:26

Samochód widziałem w salonie. Wrażenia? Mnie osobiście nie zadziwił. Wybieram się wkrótce na szerszy rekonesans do salonu. Może jeśli mnie zadziwi wybiorę się na jazdę próbną. Oczywiście proszę się nie sugerować reklamą w TV (tą w której goguś wsiada z gazetą do samochodu i każe się gdzieś wieźć) w rzeczywistości samochód wygląda jak kluseczka.
Też dałem się złapać na smukłą sylwetkę limuzyny. Klops...obraz formatu 16:9 zdał egzamin i też mnie zwiódł. :mrgreen:
Rafer
Nowicjusz

Miejscowość: z daleka
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód