Wymiana rozrządu VW Golf IV- pomoc

10 Gru 2009, 20:16

[center]W najblizszym czasie planuje wymiane paska rozrządu w moim Golfie 1.4 16v 1998 moje pytanie wlasne tego dotyczy.. Wiec:

Jakie czesci beda potrzebne??
Ich koszt..
Orginaly czy zamienniki?

[/center]
Marian19
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Łódż
  • 10 Gru 2009, 22:54

    Witam ja ostatnio jak byłym w Polsce na urlopiku to wymieniałem pasek w pasacie b5 ,zazwyczaj się wymienia i powinno ,pasek ,rolki ,napinacze ,pompa wodna,co do części to zależy czy tym autkiem chcesz śmigać czy na handelek ,jak dla siebie to ja bym zainwestował w te lepsze ,bo przecież nie wymieniasz paska co parę kilometrów ,ja koszt poniosłem tylko części bo resztę zrobiliśmy ze szwagrem,nie wiem jak jest w golfie ale ja to musiałem rozbierać cały przód,także jak jest tak samo jak w pasacie to ja bym oddał to do jakiegoś dobrego warsztatu ,oni załatwią części ustawią lampy itd.pozdrowienia z Islandii.powodzenia.
    skoczek
    Nowicjusz
     
    Posty: 44
    Miejscowość: Borgarnes.is
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
      Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
      Przyczyny dymienia z rury wydechowej w dieslu
      Czy mając samochód z silnikiem wysokoprężnym (diesla) narażeni jesteśmy na dymienie z rury wydechowej? To pytanie pewnie zadaje sobie nie jeden właściciel diesla Postaram się opisać jakie są przyczyny dymienia z rury ...