Renault laguna I 2.2 dti

renault laguna I 2.2 dti

22 Lis 2010, 22:52

witam, mam przeznaczone na zakup auta 6 tyś. Przeglądałem różne auta (szukam dobrego diesla) i napotkałem egzemplarz laguny 1995r za 5,6 tyś. z silnikiem 2,2 z dobrym wyposażeniem elektryki i klimatyzacją.
Proszę o opinie na temat blachy, awarii, silnika, wyposażenia i czy za te pieniądze się opłaca :))
kris1914
Nowicjusz

Miejscowość: www

Re: renault laguna I 2.2 dti

23 Lis 2010, 08:30

Blachy w ocynku więc o rudą się nie ma co martwić. Awarie? Laguna jakoś bardzo awaryjnym samochodem nie jest ale w 15 letnim egzemplarzu na pewno trzeba się liczyć z usterkami.
Ogólnie odpuściłbym sobie piętnastoletniego diesla ;)
siebek25
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kielce

Re: Renault laguna I 2.2 dti

23 Lis 2010, 09:32

Tak jak poprzednik napisał,Laguna I na ogół nie należy do aut awaryjnych ale z 15letnim dieslem może być różnie więc poszukaj czegoś innego.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Eliminujmy pijków za kierownicą Eliminujmy pijków za kierownicą
    Apeluję do wszystkich - nie pozwalajmy komuś, kto wypił alkohol wsiadać za kierownicę - nawet jak jest to nasz najlepszy znajomy, kóry wypił kilka piw na imprezie i postanowił pojechac do domu. Od tego są taryfy. A jak wiemy, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód