Renault Laguna II FL 2.0 dci - czy warto?

Renault Laguna II FL 2.0 dci - czy warto?

07 Paź 2014, 20:45

Cześć

Szukam auta już drugi miesiąc i w dalszym ciągu nie mogę nic kupić.
Mam niezłą okazję kupić Renault Laguna kombi II FL z silnikiem 2.0 dci o mocy 175 KM bez DPF, przebieg około 200k kilometrów.

Czy ktoś może mi szczerze napisać czy warto pakować sie w takie auto? Jeden z moich znajomych posiada taką Lagune tylko że z silnikiem o mocy 150 KM i nic się nie psuje.
Przerażają mnie trochę opinie o tym aucie w internecie ale dotyczą pewnie tylko silnika 1.9 dci który najlepszy nie był. Mam obawy ze później tego auta nie sprzedam.

Proszę o opinie osób które miały jakąkolwiek styczność z tym samochodem w tej wersji silnikowej.
imonfiree
Nowicjusz

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy? Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy?
    Jak dotrzeć z punktu A do punktu B zużywając jak najmniej paliwa i podróżując możliwie jak najwygodniej? TotalCarScore.com sugeruje skorzystanie ze stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF, który niedawno został ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili