Renault Laguna II FL 2.0 dci - czy warto?

Renault Laguna II FL 2.0 dci - czy warto?

07 Paź 2014, 20:45

Cześć

Szukam auta już drugi miesiąc i w dalszym ciągu nie mogę nic kupić.
Mam niezłą okazję kupić Renault Laguna kombi II FL z silnikiem 2.0 dci o mocy 175 KM bez DPF, przebieg około 200k kilometrów.

Czy ktoś może mi szczerze napisać czy warto pakować sie w takie auto? Jeden z moich znajomych posiada taką Lagune tylko że z silnikiem o mocy 150 KM i nic się nie psuje.
Przerażają mnie trochę opinie o tym aucie w internecie ale dotyczą pewnie tylko silnika 1.9 dci który najlepszy nie był. Mam obawy ze później tego auta nie sprzedam.

Proszę o opinie osób które miały jakąkolwiek styczność z tym samochodem w tej wersji silnikowej.
imonfiree
Nowicjusz

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy? Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy?
    Jak dotrzeć z punktu A do punktu B zużywając jak najmniej paliwa i podróżując możliwie jak najwygodniej? TotalCarScore.com sugeruje skorzystanie ze stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF, który niedawno został ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Pontiac Grand Prix, czarny mat, 2
      NYC Taxi
      Buggy
      Polo BlueGT - zegary, licznik