Renault Laguna II Lift 1.9DCI Nie odpala

Renault Laguna II Lift 1.9DCI Nie odpala

13 Lut 2015, 00:00

A więc sprawa wygląda następująco zostawiłem samochód na 3 dni bez odpalania przy temperaturze -8. Po 3 dniach zauważyłem że akumulator rozładowany jest do zera, multimetr wskazywał 0V. Podpiąłem więc akumulator pod prostownik naładowałem i wystąpił problem. Po naciśnięciu przycisku nic się nie dzieje komputer świeci się itp. ale dźwięków rozrusznika nie słychać. NIŻEJ ZAMIESZCZAM LINK DO FILMU:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

SU15
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 03 2010
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Reanault Laguna II Lift
Silnik: 1.9DCI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

Re: Renault Laguna II Lift 1.9DCI Nie odpala

20 Lut 2015, 13:58

Być może akumulator trafił szlag,to że go naładowałeś nie znaczy,że jest naładowany,dobry akumulator odpowiednio naładowany nie siądzie po trzech dobach przy takiej temperaturze.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Note CarZorb
      Audi A8 L extended, tylne fotele, wnętrze
      Volkswagen Golf - 300 KM, 480 NM
      Targi Motor Show Poznań