Renault Laguna II Lift 1.9DCI Nie odpala

Renault Laguna II Lift 1.9DCI Nie odpala

13 Lut 2015, 00:00

A więc sprawa wygląda następująco zostawiłem samochód na 3 dni bez odpalania przy temperaturze -8. Po 3 dniach zauważyłem że akumulator rozładowany jest do zera, multimetr wskazywał 0V. Podpiąłem więc akumulator pod prostownik naładowałem i wystąpił problem. Po naciśnięciu przycisku nic się nie dzieje komputer świeci się itp. ale dźwięków rozrusznika nie słychać. NIŻEJ ZAMIESZCZAM LINK DO FILMU:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

SU15
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 03 2010
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Reanault Laguna II Lift
Silnik: 1.9DCI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

Re: Renault Laguna II Lift 1.9DCI Nie odpala

20 Lut 2015, 13:58

Być może akumulator trafił szlag,to że go naładowałeś nie znaczy,że jest naładowany,dobry akumulator odpowiednio naładowany nie siądzie po trzech dobach przy takiej temperaturze.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace
    W przeciwieństwie do klasycznych pojazdów typu kombi, station wagon czy nawet shooting brake – Kia Sportspace wyróżnia się zdecydowanie odmienną i wyszukaną architekturą w stosunku do tradycji. Wydłużoną ...
    Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto
    Szron na szybach, temperatury spadające poniżej zera i pierwsze opady śniegu oznaczają jedno – to ostatni dzwonek, aby przygotować swoje auto do zimy. Okres zimowy jest nie tylko testem dla aut, ale w szczególności ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili