Renault Laguna II- opinie

Renault Laguna II- opinie

09 Sty 2010, 19:42

Witam...
Jestem zainteresowana tym modelem auta - Renault Laguna 2003r. 1,9dci, 120KM(88KW) i chciałabym poznać wasze opinie na jego temat. Czytałam troszkę na temat tych aut i szczerze mówiąc większość opinii jest negatywna. Czy faktycznie z tymi francuzami jest aż tak źle. :?: Miał ktoś taką Lagunkę :? proszę o pomoc.
Z góry dziękuje.
AGA80
Nowicjusz

Re: Renault Laguna II- opinie

11 Sty 2010, 06:41

I dobrze czytałeś Laguny to jedne z bardziej problemowych samochodów.
Ledwo po kupnie siadły mi silniczki do odsuwania szyb, problem tez miałem z elektroniką.
qbaa
Nowicjusz

Miejscowość: Walia/Caersws
Prawo jazdy od: 20 01 2012
Auto: BRAK

Re: Renault Laguna II- opinie

11 Sty 2010, 13:10

AGA80 napisał(a):Witam...
Jestem zainteresowana tym modelem auta - Renault Laguna 2003r. 1,9dci, 120KM(88KW) i chciałabym poznać wasze opinie na jego temat. Czytałam troszkę na temat tych aut i szczerze mówiąc większość opinii jest negatywna. Czy faktycznie z tymi francuzami jest aż tak źle. :?: Miał ktoś taką Lagunkę :? proszę o pomoc.
Z góry dziękuje.

wiele osob w jednej kwestii niemoze sie mylic.... naprawde nic ci nie pomoze jakas odosobniona opinia goscia zakochanego w swojej lagunie bo wydal na nia wszystkie swoje oszczednosci;) moze ci tylko namieszac i jeszcze przypadkiem kupisz ta lagune...

rozejrzyj sie na allego za jakims samochodem w podobnym semgencie ktory ci odpowiada stylistycznie i wrzuc tutaj linki , wtedy ktos ci napewno podpowie czy warto
halsky11

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf R Cabriolet, tył
      Seat Ibiza, diesel, oczekiwanie na start
      Seat Leon
      Nissan NV200, Taxi Barcelona, bok