Renault Laguna II supersport 2001

06 Wrz 2008, 17:58

Witam. Mam pytanie, kupiłam Renault Lagune II supersport 2001rok. wersja angielska. Nie wiem o co chodzi i co oznaczaja skróty w komputerze m.in G, MPG i inne, jest tez jeden skrot ktory pokazuje mi ile mam do stacji a własnie przed chwila zatankowałam go do pełna i nie wiem czemu ale on wskazywał 400mil ale cały czas spada w dół :? i w ciagu 5min spadł do 190mil. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje ze to spada. Prosze o wytłumaczenie dlaczego tak sie dzieje i co to za skroty te MPG. Z gory bardzo dziekuje. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich Angelika :D
angelika7a
Nowicjusz
 
Posty: 2

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...
    Przeziębienie lub grypa, a czas reakcji kierowcy
    Mocne przeziębienie lub grypa mogą opóźnić czas reakcji kierowcy nawet o 10%. Dodatkowo na szybkość działania w sytuacji awaryjnej mogą także negatywnie wpływać zażywane leki. "Kierowca musi zachowywać się odpowiedzialnie. ...