Renault Laguna II

Renault Laguna II

04 Paź 2010, 18:32

Witam.
Mam taki problem, abowiem mam zamiar kupić Lagune II kombi(2001-03) w dieslu, ale nie wiem czy kupić ją z silnikiem 1.9 120KM, czy 2.2 150KM. Bardziej przypadła mi do gustu Laguna 2.2 DCI, ale słyszałem że ten silnik jest bardziej awaryjny od swojego słabszego brata 1.9.
Tak więc który waszym zdaniem silnik jest lepszy?
Yokan
Nowicjusz

Miejscowość: Ok. Czewy

Re: Renault Laguna II

04 Paź 2010, 19:22

Yokan napisał(a):Witam.
Mam taki problem, abowiem mam zamiar kupić Lagune II kombi(2001-03) w dieslu, ale nie wiem czy kupić ją z silnikiem 1.9 120KM, czy 2.2 150KM. Bardziej przypadła mi do gustu Laguna 2.2 DCI, ale słyszałem że ten silnik jest bardziej awaryjny od swojego słabszego brata 1.9.
Tak więc który waszym zdaniem silnik jest lepszy?

Powiem Ci tak. Najlepiej wybrać taki egzemplarz niezajeżdżony a silnik to bardziej drugorzędna rola. Ja na 2.2 nie narzekam w ogóle. Jak coś to podsyłaj ogłoszenia to chętnie pomogę jak coś to pisz PW to chętnie doradzę i pomogę w ocenie.
Było: '02 Laguna IIphI 2.2dCi, '99 Astra F 1.6 8V, '05 Vel Satis 2.0T
Jest: '97 Fiat 126p, '02 Laguna IIphI V6 24V
Roadkiller
Aktywny

Zdjęcia: 1
Miejscowość: GCH
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Laguna IIphI
Silnik: V6 24V 207KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006