Renault Laguna jako pierwszy samochód

Renault Laguna jako pierwszy samochód

05 Cze 2010, 20:36

Witam

Niedawno zrobiłem prawo jazdy. Rozważałem kupno bardziej sportowych aut takich jak Mitsubishi Eclipse, Toyota Celica itd. W końcu doszedłem do wniosku że jest to bezsensowne bo są to stare zajeżdżone auta i trzeba w nie włożyć wiele pieniędzy. I czy kupno sedana w moim przypadku Laguny było by rozsądnym pomysłem??? Jeżeli mógłby mi ktoś doradzić co do kupna tego modelu bądź jakiegoś innego samochodu byłbym wdzięczny. Chciałem tylko zaznaczyć że na kupno samochodu mam jakieś 5-6 tysięcy i akurat w tej cenie są fajne Laguny. Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
hojny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006