Renault Laguna jako pierwszy samochód

Renault Laguna jako pierwszy samochód

05 Cze 2010, 21:36

Witam

Niedawno zrobiłem prawo jazdy. Rozważałem kupno bardziej sportowych aut takich jak Mitsubishi Eclipse, Toyota Celica itd. W końcu doszedłem do wniosku że jest to bezsensowne bo są to stare zajeżdżone auta i trzeba w nie włożyć wiele pieniędzy. I czy kupno sedana w moim przypadku Laguny było by rozsądnym pomysłem??? Jeżeli mógłby mi ktoś doradzić co do kupna tego modelu bądź jakiegoś innego samochodu byłbym wdzięczny. Chciałem tylko zaznaczyć że na kupno samochodu mam jakieś 5-6 tysięcy i akurat w tej cenie są fajne Laguny. Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
hojny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    "Najlepsze samochody 2013 roku" i trzy zwycięstwa dla BMW
    Nowe BMW serii 3 jest sprzedawane dopiero od lutego 2012 roku, jednak już teraz przejęło prowadzenie w klasie średniej premium. BMW serii 5 już po raz trzeci z rzędu znalazło się na pierwszym miejscu w klasie wyższej średniej. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSC 0083
      BMW 1602 Electric (1972), deska rozdzielcza
      Lotnisko Dajtki - Piknik
      Men's Day 2010