Renault Laguna-którą wybrać i czy warto

Renault Laguna-którą wybrać i czy warto

15 Cze 2011, 20:43

Witam jeszcze raz
Mam 3 linki
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

Pomóżcie wybrać i czy te autka nie są przypadkiem za tanie na to co maja w swoim wypposarzeniu kosztem jakiegos feleru,czy może ten rocznik(2001) chodzi własnie w ej cenie.Ja sie raczej na rocznikach nie znam a planuje zakup Laguny właśnie

Z góry dzieki
szczypakozy
Nowicjusz

Re: Renault Laguna-którą wybrać i czy warto

15 Cze 2011, 21:12

Laguny II z tego rocznika chodzą po mniej więcej 12tysi. Uważaj na komisy, bo często potrafią odpicować brykę byle sprzedać. Fajne autko, ale i tak na forum nikt Ci nie pomoże bo radzę przed zakupem podjechać na stację diagnostyczną i niech przejrzą auto od A do Z, bo na zdjęciach wszystkie wyglądają ładnie:) No może poza tą co ma niby 102 000km przejechanych. Wielkie auto w dieslu 10 letnie hmm raczej by nikt nie kupował takiego auta by robić 10tys rocznie.
pit85
Aktywny

Miejscowość: bydgoszcz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Harley Davidson Hartiage Softail - Panhead California
      Stoisko Ferreri na targach
      Hyundai Santa Fe, przeszklony dach, 2012
      Lexus CT200h