Renault Megane 1.4 e

Renault Megane 1.4 e

19 Wrz 2009, 15:22

Witam

W czasie moich poszukiwań w związku z zakupem auta trafiłem na następującą pozycję:

[link wygasł]

Samochód zrobił na mnie miłe wrażenie i zastanawiam się na jego zakupem, szukałem informacji na temat tego sprzętu, niestety z mizernym skutkiem. Mogę liczyć na wasze opinie.

Pozdrawiam i z góry dziękuje
kuki83
Nowicjusz

Miejscowość: Białystok

Re: Renault Megane 1.4 e

19 Wrz 2009, 21:15

znajomy ma takie autko i z tego co mówi autko warte polecenia. wygodne miałem okazje się przejechać, miejsca jest bardzo dużo na 4 osoby, z 5-tą nie chciałbym jechać w dalszą trasę. spalenia tego autko 6 - 6,5 ale myślę że jak nie przekraczasz 100. i jak narazie nic w nim nie robił ma go rok. może ci to pomoże, tylko pamiętaj że ludzie chwalą swoje.

pzdr
Polska rzeczywistość:
licznik do tyłu i w ludzi.
Zgroza...
hiszpan1
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Madryt

Re: Renault Megane 1.4 e

19 Wrz 2009, 21:56

Kumpel też ma takiego tyle, że silnik 1.6, tam jest bodajże coś 80KM. Wygodne nie powiem, ale delikatne i trochę kasy kumpel musiał wpakować. Nie jest jakieś super dynamiczne, ale spokojnie można pomykać, spalanie w miarę OK, jakieś 7-7.5l w mieście wyjdzie, kumpel mocno nim pociska to jemu koło 9 spali. Miałem okazję jechać kilka razy i rewelacji nie ma, ale w sumie jest OK :) Wspomaganie coś słabe jedynie...
Helly
Początkujący

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Samochody terenowe, Jeepy Cherokee i Grand Cherokee
      Kia Sportspace, przód
      Volvo FM12, drift, 4