Renault Megane 1.9 D nie odpala przy rozgrzanym silniku

Renault Megane 1.9 D nie odpala przy rozgrzanym silniku

21 Lis 2013, 23:08

Witam!
Mam taki problem, otóż od dłuższego czasu mam Renault Megane I z 97r w Dieslu bez turbiny. No i ostatnimi czasy silnik nie chce odpalać jak się zagrzeje po przejechaniu kilkunastu kilometrów. Rozrusznik wtedy kręci jakby akumulator był rozładowany. Jak odczekam trochę i silnik ostygnie to wszystko jest w porządku. Nadmienie, że pół roku temu była regenerowana pompa wtryskowa, nowe wtryski wraz z regulacja, alternator po regneracji, rozrusznik odnowiony tj. wymienione zostało: automat, szczotki i komplet tulejek. I dalej bez zmian. Czyściłem wszystkie kable dochodzące do akumulatora plus te które są zmasowane z silnikiem i nic to nie pomaga. Proszę o pomoc bo to jest bardzo uciążliwe :/ Pozdrawiam
england0
Obserwowany

Auto: Renault Megane I
Silnik: 1.9 D 64km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: Renault Megane 1.9 D nie odpala przy rozgrzanym silniku

01 Gru 2013, 04:34

A gaśnie podczas jazdy gdy się rozgrzeje :)???

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006