Renault Megane 2 1.5 2005 centralny zamek i domykanie szyb

Renault Megane 2 1.5 2005 centralny zamek i domykanie szyb

18 Kwi 2016, 15:52

witam!mam renault megane 2 1.5 2005 poszukuję osoby która mi udzieli informacji gdzie znajduje się sterownik centralnego zamka.problem jest taki gdy z karty 2 razy szybko kliknę zamykanie to powinny się szyby domknąć a u mnie dzieje się tak tylko z szybą od pasażera a szyba kierowcy zamiast sie zamknąć to się otwiera. podejrzewam że problem jest z podłączeniem do centralki zamka centralnego lub sterowaniem szybami.jak ktoś mi pomoże z tym problemem to będę wdzięczny.
maciek1988253
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 07 2009
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: renault megane 2
Silnik: 1.5 DCI 101KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...
    Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mazda RX-7 koncepcyjny model RX-VISION, wnętrze
      Przednie koło w górze, motor wystartował
      Fiat 500, tuning
      Zmiana koloru Lexus RX