Renault megane classic- halas w trakcie jazdy

renault megane classic- halas w trakcie jazdy

31 Lip 2010, 15:22

mam problem z autem wymieniałem skrzynie ,nowy docisk i tarcza sprzęgłowa .jednak po 1000km zaczęło coś hałasować, myślałem ze łożysko albo półośka w kole ale wszystko gra, hałas tylko podczas jazdy co możne to powodować proszę o poradę.
minciu85

Re: Renault megane classic- halas w trakcie jazdy

31 Lip 2010, 15:36

minciu85 napisał(a): hałas tylko podczas jazdy co możne to powodować proszę o poradę

Ale jaki hałas w trakcie jazdy... :?: :?: Skrzynia biegów-na kazdym biegu... :?: :?: Moze masz coś luznego-niedokrecone,poluzowało się... :?: :?:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: Renault megane classic- halas w trakcie jazdy

31 Lip 2010, 21:38

hałasuje na każdym biegu nawet jak wbije na luz , czy wcisnę sprzęgło podczas jazdy jest to samo.

[ Dodano: 31 Lipiec 2010, 21:48 ]
hałas jak by coś tarło możliwe że to koło dwumasowe ? tylko podczas postoju nic nie słychać wtedy też powinno hałasować ?
minciu85

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2010
      Hyundai Santa Fe, lód i logo
      Audi RS6 V10 TFSI
      Volkswagen Passat R36